Türkçe
TRY

Kişiye Özel Harfli Renkli Kolye Serisi

Kişiye Özel Harfli Renkli Kolye Modelleri

Kişiye Özel Harfli Renkli Kolye Modelleri

Ürün modellerimizin üzerinde baş harfleri bulunmaktadır. Dilerseniz kendi isminizin baş harfini alabilir veya sevdiğiniz birine hediye olarak almayı düşünebilirsiniz. Ürün modelimizin kolye ucu tasarımsal olarak yuvarlak daire şeklindedir. Baş harfleri ise daire içinde yer almaktadır. Daire kolyemizin etrafı taş işlemeli olup harfli kolyelerimize ayrı bir estetik görüntü katmaktadır. Tamamen özel işçilik olan modellerimiz taklit değildir. Ürünlerimiz özel kutuları içinde korumalı bir şekilde sizlere teslim edilmektedir. Özel günlerde vereceğiniz siparişler de yoğunluğumuz 1 - 3 iş günü arasında değişebilmektedir. 

Kişiye özel harfli renkli kolye modellerimizin zincirleri ağır değildir ve boynunuzu asla rahatsız etmeyecektir. Kolye modellerimiz 925 ayar gerçek gümüş olup altın kaplamadır. Tamamen kişiye özel kişiselleştirilmiş özel harfli ve renkli kolye çeşitleri bu senenin en popüler kolye türleri arasında yer almaktadır.  Zarif ve şık görünüme sahip olan bu kolyeler uygun fiyata web sitemizde satışa çıkmıştır.

Kişiye özel takı ya da kişiye özel kolye en çok aratılan ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Özellikle harfli kolyeler özel günlerin vazgeçilmez hediyesi olarak düşünülebilir. Bu kategorinin diğer harfli kolyeler kategorisinden farkı, burada ki ürünler hem harfli hem de renkli. A'dan Z'ye tüm harflere özel kolye serimizi bulabilir ve o harfi temsil eden renklerle çeşitlendirilmiş kolyeleri satın alabilirsiniz. Sunmuş olduğumuz 2 yıl garanti ile güvenle Eylül Alyans'tan alışverişini gerçekleştirebilirsiniz. 

Ücretsiz olarak kargolama ve tüm kartlara peşin fiyatına 6 taksit imkanı ile hemen satın alabilirsiniz.