Türkçe
TRY

Gümüş Beştaş Tektaş kombinleri

2022 / 2023 Yılı Tasarımına Ait Kombin Beştaşlar

Gümüş Beştaş Tektaş Kombinleri

Gümüş beştaş tektaş kombinlerimiz siz ürünlerimizi takım halinde kullanabilin diye tasarlandı. Tektaş kullanmayı seven kadınlarımız için farklı bir tasarım ile beştaşı birleştirdik. Hem tektaş severlerin hemde beştaş severlerin kullanabileceği bir kombin olan bu ikili takım ürünlerimiz parmağınızdaki duruşu ile adeta sizi etkileyecek. Evlilik teklifi için tercih edilen tektaş modelleri genellikle alyans ile beraber kullanılmaktadır. Çok güzel ikili uyum yakalayan ürünlerimizin içine beştaş modellerimizi de dahil ettik. Dilerseniz tek taş veya beştaş olarakta tek ürün modeli de tercih edebilirsiniz. 

Siz tek tek ürün aramayın ve yorulmayın diye biz size harika kombin paketleri oluşturduk. Bu paketlerde gümüş beştaş yüzüklerinizin yanında tektaş yüzüklerinizi de satın alabilirsiniz. İkili takım halinde almış olduğunuz ürün modellerinde ise ciddi indirim kampanyalarımız mevcuttur.

Şu anda bu kategoride sınırlı sayıda ürün listelenmekte olmuş olsada gün geçtikçe buraya daha fazla ürün kombinleri eklemesi yapılacaktır. Eylül Alyans tasarımcıları bu kategori üzerinde her gün çalışmaktadır. Size daha şık ve daha kaliteli ürünleri sunabilmek adına sürekli yeni tasarımlar yapmaktayız.

Ücretsiz kargo ve 6 taksit fırsatı ile hemen alışverişe başlayın. Eylül Alyans kalitesini yakalayın.