Türkçe
TRY

925 Ayar Gümüş Beştaş Modelleri

2021 Yeni Gümüş Beştaş Modelleri - Eylül Alyans

925 Ayar Gümüş Beştaş Modelleri

Beştaş modellerimiz birbirinden farklı taşları insanı kendine hayran bırakıyor. Her bir yüzüğün farklı kesimi ve taşı bulunmaktadır. Taşlarının aynı ölçüde olması ışıltısının hiç bir zaman kaybolmayacağının simgesidir. Zevkinize hitap eden ürün modelini seçerek parmağınıza farklı bir dokunuş katabilirsiniz. Beştaş modellerinin asıl anlam ve önemi evliliğin 5.yılını temsil eder. 5.yıl dönümüne özel olarak bu ürün modelimizi de  tercih edilirsiniz.

Son zamanlarda Google'da en çok aratılan gümüş beştaş modeli ürünler bu kategori altında listelenmiştir. Bu kategoride yer alan ürünlerimiz 925 ayar gümüş yüzük ile tamamlanmış olup son derece şık ve zarif bir görünüme sahiptir. Ürünlerimizde renk tercihi de mevcuttur.  İsteğiniz doğrultusunda beğendiğiniz ürünün farklı renk modelini satın alabilirsiniz. İçlerinde altın kaplama, beyaz gümüş gibi renk farkı olan ürünlerimizin taşları için de isteğiniz doğrultusunda bir tercihte bulunabilirsiniz. 

Beş taş yüzük ya da 925 ayar gümüş beştaş yüzükler parmağınızdaki başka yüzükler ile kombinlenerek takılabilmektedir. Parmağınızda alyans veya tektaşınız varsa birlikte takım halinde kullanabilmeniz mümkündür.  Gümüş beştaş denilince akla gelen ilk firma Eylül Alyans olup, Türkiye'nin en iyi tasarımcıları tarafından aşkla tasarlanan bu yüzük modelleri Eylül Alyans güvencesiyle son teknoloji kullanılarak üretilmiştir.

Ürünler hakkında daha fazla detaylı bilgi almak için ürün sayfalarını ziyaret ediniz. 

Muhteşeme bir alışveriş deneyimi için eylulalyans.com!