0535 023 5475
Yeni Ücretsiz Kargo Bay Altın Kaplama Bayan Siyah Simli Alyans
Yeni Ücretsiz Kargo Örgülü Üç Renkli Gümüş El İşi Alyans
Yeni Ücretsiz Kargo İnce Ve Kalın Örgülü Gümüş Alyans
Yeni Ücretsiz Kargo Geniş Örgülü El İşi Alyans Modeli
Yeni Ücretsiz Kargo El İşi Örgülü Gümüş Alyans
Yeni Ücretsiz Kargo El İşi Gümüş Çift Alyans Modeli
Yeni Ücretsiz Kargo Gümüş El İşi Yaprak Desenli Çift Alyans
Yeni Ücretsiz Kargo Rose Kaplamalı Yeni El İşi Alyans
Ücretsiz Kargo Yeni El İşi Çift Gümüş Yüzüğü
Ücretsiz Kargo Sarmaşık Modeli Çift Gümüş Yüzük
Ücretsiz Kargo Çift Söz Yüzüğü Gümüş Model
Ücretsiz Kargo Osmanlı Desenli Gümüş Çift Alyans
Ücretsiz Kargo Beyaz Klasik Mat Gümüş Alyans
Ücretsiz Kargo İstanbul Desenli Çift Gümüş Alyans
Ücretsiz Kargo Halat Modeli Gümüş Çift Alyans
Ücretsiz Kargo Pembe Taşlı Gümüş Alyans
Ücretsiz Kargo Mor Taşlı Su Yolu Çift Alyans Yüzük
Ücretsiz Kargo Piramit Desenli Gümüş Alyans
Ücretsiz Kargo Beyaz Tek Kapaklı Gümüş Alyans

Gümüş El İşi Alyanslar

Sizler için hazırladığımız tüm alyans modellerinde şıklık ve kusursuz işçilik göze çarpıyor. Zengin bir model seçeneği ile karşılaşacağınız bu kategoride gümüş el işi alyanslar yer alıyor. Muazzam bir şıklık sunan bu tasarımlar söz, nişan ya da evlilik alyansı olarak tercih edilebilir. Gümüşün karşı konulamaz parlaklığını net bir şekilde fark edebileceğiniz tasarımlar sizi de etkisi altına alacak.

Özenle dizayn edilen gümüş el işi alyanslar arasında işlemeleri ile dikkat çeken modeller de yer alıyor. Kalpten çiçeğe, otantik figürlerden Osmanlı motiflerine kadar pek çok farklı işleme ile bambaşka bir güzelliğe bürünen bu modeller şık duruşu ile tercih edilebilir. Dilerseniz siyah renkte işlemeler ile hareketli bir görünüm kazandırılmış olan modellere de yönelebilirsiniz.

Altın Kaplama El İşi Gümüş Alyans Modelleri

Seçenekleriniz arasında altın kaplama olarak dizayn edilen gümüş el işi alyanslar da var. Altın sarısı ve gümüş renginin uyumundan doğan şıklığı bu tasarımlara yönelmenizi sağlayabilir. Klasik tipte dizayn edilen tasarımlar arasında sade görünümü ile asil bir duruş sergileyen gümüş el işi alyanslar da mevcut. Farklı takı modelleri ile anında uyum sağlayabilecek bu modellere de yönelebilirsiniz.

Bu arada parlak taşlarla süslenen modellerin de cazip bir seçenek olduğunu belirtmeliyiz. Dilerseniz daha gösterişli bir görünüm sergileyen taşlarla bezenen gümüş el işi alyanslar da favori seçiminiz olabilir. Sevginizi ve aşkınızı simgeleyecek olan bu tasarımı seçmeden önce kategorimizde yer alan tüm modelleri mutlaka inceleyin. Uygun fiyat avantajından faydalanarak siparişinizi tamamlayabilirsiniz.