Türkçe
TRY

Gümüş Elişi Alyans

Elişi Gümüş Alyans Modelleri - Eylül Alyans

Gümüş Elişi Alyanslar

Sizler için hazırladığımız tüm alyans modellerinde şıklık ve kusursuz işçilik göze çarpıyor. Zengin bir model seçeneği ile karşılaşacağınız bu kategoride gümüş el işi alyanslar yer alıyor. Muazzam bir şıklık sunan bu tasarımlar söz, nişan ya da evlilik alyansı olarak tercih edilebilir. Gümüşün karşı konulamaz parlaklığını net bir şekilde fark edebileceğiniz tasarımlar sizi de etkisi altına alacak.

Özenle dizayn edilen gümüş el işi alyanslar arasında işlemeleri ile dikkat çeken modeller de yer alıyor. Kalpten çiçeğe, otantik figürlerden Osmanlı motiflerine kadar pek çok farklı işleme ile bambaşka bir güzelliğe bürünen bu modeller şık duruşu ile tercih edilebilir. Dilerseniz siyah renkte işlemeler ile hareketli bir görünüm kazandırılmış olan modellere de yönelebilirsiniz.

Altın Kaplama Elişi Gümüş Alyans Modelleri

Seçenekleriniz arasında altın kaplama olarak dizayn edilen gümüş el işi alyanslar da var. Altın sarısı ve gümüş renginin uyumundan doğan şıklığı bu tasarımlara yönelmenizi sağlayabilir. Klasik tipte dizayn edilen tasarımlar arasında sade görünümü ile asil bir duruş sergileyen gümüş el işi alyanslar da mevcut. Farklı takı modelleri ile anında uyum sağlayabilecek bu modellere de yönelebilirsiniz.

Bu arada parlak taşlarla süslenen modellerin de cazip bir seçenek olduğunu belirtmeliyiz. Dilerseniz daha gösterişli bir görünüm sergileyen taşlarla bezenen gümüş el işi alyanslar da favori seçiminiz olabilir. Sevginizi ve aşkınızı simgeleyecek olan bu tasarımı seçmeden önce kategorimizde yer alan tüm modelleri mutlaka inceleyin. Uygun fiyat avantajından faydalanarak siparişinizi tamamlayabilirsiniz.