Türkçe
TRY

Gümüş Klasik Tektaş Modelleri

Evlilik Teklifler için Pırlanta Modelleri - Eylül Alyans

Gümüş Klasik Tektaş Modelleri

Evlilik tekliflerinin vazgeçilmez parçası olan tektaşlar aşkın en özel simgesidir. Gümüş klasik tektaş model ürünlerimiz farklı modellerde ve renklerde tasarlanmaktadır. Rose kaplama, altın kaplama, beyaz gümüş olarak tasarlanmaktadır. Gümüş klasik tektaş modellerimizin taşları farklı modellerde de bulunmaktadır. Her zevke uygun modeller ile tektaş modellerimiz bulunmaktadır.

Tektaş gümüş klasik tektaş yüzükler son derece zarif ve şık bir görünüme sahiptir. Bu tektaş yüzük çeşitleri pırlanta görünümüne sahip olup, kararmayan gümüş teknolojisi ile üretilmiştir. Genellikle kadınlar tarafından tercih edilir ve erkeklerin sevgililerine ya da eşlerine satın almak istediği bir numaralı yüzük çeşididir. Evlilik teklifleri için en çok tercih edilen yüzük modeli olmakla birlikte, kararmayan kalitesi ve zarif şık görünümü bu ürüne büyük talep oluşturmuştur.

Her sene değişen modayı yakından takip ediyor ve son trend ürünleri sizler için tasarlıyoruz. Bu senenin en çok tercih edilen klasik tektaş modeli kare ve oval kesimli tektaş modelleri olmuştur. Tektaş yüzük modellerinde birbirinden farklı çeşitler web sitemizde yer almaktadır. 925 ayar gümüş kategorisinde bu yüzükler üretilmektedir. Gümüş yüzük ya da gümüş tektaş yüzükler denilince ilk akla gelen firma Eylül Alyans'tır. Türkiye'nin lider firması olarak kabul gören tüm ürünlerimizi sıfır hata ve %100 kalite ile sağlamaktayız.

Tüm gümüş klasik tektaş modeller şık kutularıyla birlikte gönderilmektedir. Sizin talebiniz doğrultusunda her detaya özenerek dilerseniz kapınıza kadar teslimat gönderimi sağlıyoruz. Ücretsiz kargo ve tüm kartlara peşin fiyatına 6 taksit fırsatı ile hemen alışverişe başlayın.