Türkçe
TRY

Gümüş Baget Mini Setler

Pırlanta Modeli Gümüş Mini Set Modelleri

Gümüş Baget Mini Setler

Eylül Alyans olarak mini set kategorimizde yer alan ürünlerimiz siz tek tek uğraşmayın diye düşünülerek tasarlandı. Ürünlerimiz içinde kolye, küpe ve yüzük takımları bulunmaktadır. Takımlar arasında yer alan modellerimiz birbirinden farklı olarak set takım halinde satışa sunulmaktadır. Ürünlerimizi takım halinde tercih etmeyenler ayrı ayrı da ürünlerimize ulaşarak satın alabilirler. Mini setlerimizin asıl amacı modellerimizde takım uyumunu yakalamaktır.

Gümüş baget yüzük, gümüş baget kolye ve gümüş baget küpe ürünlerini tek bir set altında toplayıp size özel şık bir kombin paketi sunuyoruz. Bu hazırlık Eylül Alyans'ın seçkin tasarımcıları tarafından özen ve titizlikle sizler için üretilmiştir. 

Burada size kolaylık sağlayabilmek adına bu seti hazırlarken en çok satılan ürünlerin listesini oluşturup en çok beğenilen ürünlere göre bir paket hazırladık. En çok satılanlar listesindeki ürün modellerimize de göz atabilirsiniz. Ürünlerimiz sizler için özel ve şık kutusunda gönderilmektedir. 

Gümüş Baget Mini Set Fiyatları

Eylül Alyans indirim fırsatlarını kaçırmamak için bizi takip etmeyi unutmayın. Şu anda tüm gümüş baget mini setlerde %20'ye varan indirimler bulunmaktadır. Bunun yanı sıra ücretsiz kargo ve tüm kartlara 6 taksit fırsatı ile hemen alışverişe başlayın.