Türkçe
TRY

İsimlik Kolye Modelleri Nazar Boncuklu

İsimlik Nazar Boncuklu Kişiye Özel Gümüş Kolye

İsimlik Kolye Modelleri Nazar Boncuklu

Aksesuarların en başında gelen kolye modelleri kadınların vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Günümüzde takı ve aksesuarları kıyafetlerimiz ile kombinlemek için kullanırız. İsimlik kolye modelleri arasında bulunan nazar boncuk detaylı ürünümüz adeta kolyeye ayrı bir hava katmaktadır. Nazar boncuğu hemen hemen herkesin tercih ettiği bir üründür. Bazı kişiler nazar boncuğunu evine süs eşyası olarak tercih ederken, bazı kişiler takı aksesuarlarında daha çok tercih etmektedirler. Nazar boncuğu detaylı olan bu isimlik kolye modelimiz de tatlılığı ile görenleri hayran bırakıyor. Şıklığı ve güzelliği her zaman giydiğimiz kıyafetler ile değil, kullanmış olduğumuz takılar ile de yakalayabilmemiz mümkündür.

İsimlik kolye modelleri nazar boncuğu detayı ve farklı renk seçenekleriyle sizlere alternatif sunmaktadır. Altın kaplama, rose kaplama, beyaz gümüş gibi renkleriyle ve farklı isim modelleri ile istediğiniz ürünü kendi zevkinize göre tercih edebilirsiniz. Dilerseniz mağazımızdan dilerseniz online üzerinden sipariş edebilirsiniz. Ürünlerimizde 2 yıl garanti mevcuttur. Zincir detayı örgü şeklinde olan isimlik kolye modellerimiz boynunuzu rahatsız etmeyecek kadar ince ve narindir. Görüntüsü ile zarifliği ve kibarlığı yakalayabileceğiniz bir ürün modelidir.

Nazara inanırım kesinlikle bu kolyeyi üzerimde taşımalıyım diyenlerin, sadece görüntüsünü seviyorum diyenlerin sıklıkla tercih ettiği kolye modelimizdir. Kendinizi mutlu etmek için veya sevdiğiniz insanları mutlu etmek için tercih edebileceğiniz bir ürün modelidir.

Özellikle havaların ısınmasıyla birlikte ince tşörtler ve yazlık elbiseler giymeye başladığımız zaman isimlik kolye model ve nazar boncuk detaylı olan bu ürün modelimiz tam bahar ve yaz havasına uygun bir üründür. Yaka kısmı açık olan kıyafetler tercih ederek bu kolye modelimizi rahatlıkla takabilirsiniz.