Türkçe
TRY

Gümüş Söz Yüzükleri

Gümüş Söz, Nişan, Evlilik Yüzükleri Fiyatları - Eylül Alyans

Gümüş Söz ve Nişan Yüzükleri

Bir ömür boyu birlikte olmaya dair verdiğiniz sözü taçlandıracak tasarımları kategorimiz içerisinde inceleyebilirsiniz. Zarafetin şıklıkla buluştuğu söz yüzükleri arasında klasik stilde dizayn edilmiş modellerin yanı sıra modern duruşu ile ön plana çıkan tasarımlar da yer alıyor. Sarı ve beyaz altın kullanılarak hazırlanan bu modellerin tamamı kusursuz bir işçilik örneğidir.

Kalın ve ince söz yüzükleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Aynı zamanda parlak taşlarla bezenmiş ve ışıltısı ile ön plana çıkan dizaynlar da seçenekleriniz arasında yer alıyor. Aynı zamanda kalp ya da sonsuzluk gibi aşkı simgeleyen figürlerle taçlandırılmış olan yüzük modellerine de keyifle göz atabilirsiniz. Bu tasarımlar hareketli görünümleri ile dinamik çiftlerin önceliği oluyor.

Sizlere parlak ya da mat görünümlü tasarımları da bir arada sunuyoruz. Altının yanı sıra gümüşün asil duruşu ile taçlandırılmış olan gümüş söz ve nişan yüzükleri de tercih edilebilir. Bambaşka bir ışıltı sunan bu tasarımları içerisine isim yazarak da teslim edebiliyoruz. Klasik dizayndan vazgeçmeyenler için hazırladığımız tasarımlar modernize edilmiş formları ile incelemenizi bekliyor.

Altın ve gümüşün bir arada kullanıldığı özel koleksiyonlar, farklı bir yüzük modeli arayanların imdadına yetişiyor. Sizlere sadelikten doğan şıklığı net bir şekilde yansıtan gümüş söz yüzükleri modellerini de sunuyoruz. Bu özel koleksiyon içerisinde siyah renkte alyans modelleri de bulunuyor. Ömür boyu birliktelik sözünüzü taçlandıracak en özel yüzük tasarımlarına hemen göz atabilirsiniz.

 

Gümüş Evlilik Yüzükleri

Aşkınızı ve bağlılığınızı simgeleyen alyans modellerinde şıklıktan asla ödün vermeyin. Bir ömrü boyunca parmağınızda taşıyacağınız, zarif ve şık duruşu ile ön plana çıkan evlilik yüzükleri kategorimiz içerisinde incelenebilir. Çiftler için en özel hatıra olma özelliğini de taşıyan alyans modelleri ile stilinizi yansıtabilirsiniz. Sizlere zengin bir model seçeneği yelpazesi sunuyoruz.

Sarı ve beyaz altın kullanılarak, kaliteli bir işçilik ile dizayn edilen evlilik yüzükleri arasında sarı ve beyaz altının tek tasarımda buluştuğu modeller de yer alıyor. Sade ve bir o kadar etkileyici bir duruş sergileyen modellere alternatif olarak çok daha gösterişli duruşu ile dikkat çeken modellere de göz atabilirsiniz. Ayrıca romantik görünümü ile çiftleri mest eden özel koleksiyonumuzu da inceleyebilirsiniz.

En yeni gümüş alyans modelleri için tıklayın.