Türkçe
TRY

Alyanslar

2024 Gümüş Alyans Modelleri ve Fiyatları - Eylül Alyans

Gümüş Alyans

Beraberce çıkılan hayat yolculuğunda atılan ilk adımları temsil eden alyanslar, mutlulukla geçecek bir ömür için en değerli aksesuardır.

Birbirinden farklı gümüş alyans seçenekleri ile aklınızı başınızdan alacak olan Eylül Alyans, farklı alyans modelleriyle özel olduğunuzu hissettirmek için gümüşle dans ediyor.

En özel gününüzü, en güzel hediyeyi ya da en unutulmaz anı temsil edecek olan bu güzel aksesuar, parıltısı ile hem sizi hem de hayatınızın en anlamlı parçasını özel hissettirecek.

Gümüş alyans parlaklığı alyansınızın beyaz altın gibi görünmesini sağlar.

Eylül Alyans ile yüzük ölçülerinizi ve sipariş notunuzu girerek kolaylıkla istediğiniz alyans modelini sipariş edebilirsiniz. Böylelikle hayallerini kurduğunuz en özel aksesuar hediye paketi ve ücretsiz kargo ayrıcalığı ile güvenle kapınıza kadar teslim edilir.

Havale ve EFT seçeneğinin yanı sıra kredi kartına taksit avantajı da sunan Eylül Alyans üretim kalitesi ve güvensesiyle alyanslarınızı istediğiniz ödeme şekliyle satın alabilirsiniz.

Gümüş Alyans Modelleri ve Çeşitleri

Gümüş alyanslar kategorisi gümüş el işi alyanslar, gümüş isimli alyanslar ve klasik gümüş alyanslar olarak birbirinden farklı ve her zevke hitap eden yüzlerce model arasında seçim yapmanıza olanak sağlamaktadır. Gümüş renginin zarifliğini ve altın renginin cesaretini temsil eden iki renkli alyans modelleri de bu kategoride bulunmakta ve tarzınıza uygun seçim yapmanızı kolaylaştırmaktadır.

Altın ve gümüş renklerinin haricinde siyah beyaz kaplama farklı alyans modellerine, siyah kare alyanslara ya da simli alyanslara da Eylül Alyans ayrıcalığı ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İsterseniz kullanıcı dostu olan web sitemizde istediğiniz ve düşlediğiniz alyans modeline ulaşmak için fiyat sıralaması yaparak, size uygun olan fiyat aralığındaki alyans modellerine kolaylıkla ulaşabilir ve vakit kaybetmeden alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Her bütçeye uygun olan alyanslar ömür boyu kullanabileceğiniz kalitede üretilir. Altın alyans, beyaz alyans ve gümüş alyans olarak çeşitlendirilebilir. Eylül Alyans en güzel gümüş alyansları sizler için hazırlamakta ve farklı modelleriyle karşınıza yeni ürünleri sunmaktadır. Aynı zamanda alyans seçimi, alyans fiyatları ve alyans yüzük modelleri konusunda Eylül Alyans size yardımcı olmaktadır.

Sahip olduğunuz alyansı değiştirmenin tam sırası. Şimdi siz de hiç vakit kaybetmeden parmaklarınızı süsleyecek en özel alyans modelini seçin ve sepetinize ekleyin.