Türkçe
TRY

İsimlik Kolye Modelleri

Gümüş İsimlik Kolye Modelleri

İsimlik Kolye Modelleri

Eylül Alyans olarak birçok model ürünümüzde farkı ve güzelliği sizler için bir araya getirmeye çalışıyoruz. Yaratmış olduğumuz fark ve güzellik sizler tarafından beğeni topladıkça daha istekli ve arzulu çalışmaya devam ediyoruz. Çok eski zamanlardan bu günümüze kadar gelen kolye modelleri birçok değişime uğrayarak günümüze farklı ve değişik tarzlarda çıkmaktadır. Takılar ve aksesuarlar artık hem kadınların hem de erkeklerin günümüzde vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Günümüzde ki ‘’güzellik’’ algısını simgelemeyi en iyi başarabilmiş olan bu takı modelleri elbiselerimizin vazgeçilmez bir kombini haline gelmiştir. Bir yere davetliysek veya özel bir akşam geçireceksek muhakkak elbiselerimize uygun takı modellerini tercih ediyoruz.

Adeta elbiselerimizin tamamlayıcı parçası haline gelmiş olan takı modelleri arasında en çok tercih edilen model ise isimlik kolye modelleridir. Bu isimlik kolye modelini alıp boynunuza taktığınız zaman çıkarmak bile istemeyeceksiniz. Duruşu ve tatlılığıyla herkesin beğenisi toplayan isimlik kolye modelimiz gerdanınızı adeta bir başka gösterecek. Takılar ve aksesuarlar kadınların ilgisini ve merakını fazlasıyla çekmektedir. Örneğin; bir başkasından çok güzel bir parfüm kokusu alırız ve markasını öğrenmek isteriz ve sorarak ancak öğrenebiliriz. Takı aksesuarlarında da bu iş aynen tam olarak böyledir. Birinin boynunda, kulağında veya bileğinde takmış olduğu takıyı çok merak ederiz ve sorarız nerden aldınız diye. İsimlik kolye modellerimiz de tam olarak herkesin beğenisini toplayacak tarzdan bir ürün.

İsimlik kolye model ürünümüzü bir tek kendinize değil sevdiğiniz bir kişiyi mutlu etmek adına da o kişiye alıp hediye olarak verebilirsiniz. Birisinden böyle bir hediye almak eminim ki harika bir duygu olurdu. Bu duyguyu yaşatmak veya yaşamak için Eylül Alyans’ın bir çok model ürününe de göz atabilirsiniz.

İsimlik kolye modellerimiz sizin istek ve talebiniz doğrultusunda hazırlanmaktadır. Adınız ne olursa olsun model ürünümüzü tamamen şeffaf bir şekilde sizler için hazırlıyoruz. Model ürünlerimizde farklı renk tercihleri de mevcuttur. Rose kaplama, altın kaplama ve beyaz gümüş gibi renk tercihleri yaparakta istediğiniz ürün üzerinden siparişinizi verebilirsiniz. İnce zincir detayı ile gözünüzü yormayacak bir detaya sahiptir.