Türkçe
TRY

Kişiye Özel Harfli Kolye Serisi Gül Serisi

Kişiye Özel Harfli Gül Serisi 2023 Yılı Modelleri

Kişiye Özel Harfli Kolye Serisi Gül Serisi

Kişiye özel harfli kolye serilerimiz arasında yer alan gül işlemeli model ürünlerimiz 925 ayar gerçek gümüştür. Baş harflerden oluşan kolye uçları altın kaplama olup taş işlemelidir. Baş harfinize uygun model ürünlerini kendiniz için tercih edebilir veya sevdiklerinize güzel bir hediye olarakta alabilirsiniz. Modellerimiz tamamen size özel tasarlanarak yapılmaktadır. 

Gül işleme detayı kolye ucunda bulunmaktadır. Kırmızı gül işlemeli detayı ile altın kaplama olan ürünümüz ayrı bir güzellik havası katarak boynunuzda görenlerin dikkatini çekecektir. Güzelliği ile merak uyandıran gül serisi model ürünlerimiz her yaş grubuna hitap etmektedir. 

Kişiye özel harfli model ürünlerimiz altın kaplama gümüş olarak satışa sunulmaktadır. Sevdiklerinize anneler günü hediyesi veya sevgililer günü hediyesi gibi özel günlerde tercih edebileceğiniz bir ürün modelidir.

A'dan, Z'ye tüm harf çeşitlerini şık ve zarif gül ile birlikte bulabilirsiniz. Bu kolyeler genellikle sevgililerin birbirilerine hediye ettiği kolye çeşitleri arasında yer almaktadır ve bu senenin neredeyse en popüler bir başka hediye kategorisi altında bulunmaktadır. Diğer kategorilerden farklı olarak bu kategoride gül kolye olan kolyeler harf kolye ile birleştirilmiş olmasıdır. 

Bu kolyelerde ve diğer tüm ürünlerimizde kararmalara karşı nano teknoloji ile geliştirdiğimiz önleyici içerikler vardır ve tüm ürünlerimizde bu işlem uygulanmıştır. Dolayısıyla bu kolye modelleri ve diğer tüm ürünlerimiz 2 yıl garanti kapsamındadır.

Ücretsiz olarak kargolama yapılmaktadır. Detaylı bilgiyi ürün detay sayfalarımızda bulabilirsiniz.