Türkçe
TRY

Gümüş İsimli Bileklikler

Kişiye Özel İsimli Gümüş Bileklikler - Eylül Alyans

Gümüş İsimli Bileklikler

Bileklikler kategorisinde yer alan gümüş isimli bileklikler yuvarlak daire şeklinde tasarlanmıştır. Gümüş bilekliklerimiz her bileğe uygun olacak şekilde üretilmiştir. Bilekliklerimizin inceliği ve uzunluğu ayarlanabilir ölçüde olduğu için rahat bir şekilde bileğinize takmanız mümkündür. Ürünlerimiz her zevke hitap etmektedir. Altın kaplama, rose kaplama, beyaz gümüş olarak istediğiniz model ürünümüzü tercih edebilirsiniz.

Kişiye özel üretilen gümüş isimli bileklikler hem kadın hem de erkekler tarafından tercih edilmektedir. Özellikle çiftler bu bileklikleri birbirlerine hediye etmeye bayılırlar. Son derece şık ve zarif görünüme sahip olan bu kolyeler aynı zamanda hafif olduğu için hem giymesi hem de kıyafete uydurması oldukça kolaydır. Kısacası bu bileklikler tüm kıyafetlerinize kolaylıkla kombin olacak türdedir.

Özel üretime sahip olan bu bilekliklerde kararma gerçekleşmez ve gümüş bileklik kategorisinde ki en uzun ömürlü bileklikler olarak bilinmektedir.

İki farklı renkte ve seçenekte satışa sunulan bu bilekliklere istediğiniz ismi yazdırabilirsiniz. Ürün sayfası kısmında yer alan sipariş notu alanına isim yazarak bileklik üzerinde görünmesini istediğiniz ismi belirtebilirsiniz. Bu ürünlerin hepsi tamamen kişiselleştirilebilen ürünlerdir. Gold renkte olan tamamen altını andırmaktadır ve şık ve zarif bir görünüme sahiptir.

Daha bir çok bileklik çeşitlerini web sitemizde bulabilirsiniz. Ücretsiz kargo ve tüm kartlara 6 taksit imkanı ile hemen alışverişe başlayın.