0535 023 5475
Ücretsiz Kargo Gümüş Ay Yıldız Renkli Kolye
Ücretsiz Kargo İstanbul Gümüş Kolye Modeli
Ücretsiz Kargo Gümüş Asker Kolyesi
Ücretsiz Kargo Kişiye Özel Yeni Kalpli Gümüş Kolye
Ücretsiz Kargo Gümüş Kolye Canım Annem Kolye Modeli
Ücretsiz Kargo Yonca Modeli Gümüş Kolye
Ücretsiz Kargo Gümüş Kolye Bebek Kimlik Kolyesi
Ücretsiz Kargo Kişiye Özel Kalpli Gümüş Kolye
Ücretsiz Kargo Gümüş Kolye Papatya Kolyesi
Ücretsiz Kargo Kişiye Özel Kenarları Taşlı Kolye
Yeni Ücretsiz Kargo Kişiye Özel Yazılı Kalpli Gümüş Kolye
Yeni Ücretsiz Kargo Kişiye Özel Kalpli İsimli Gümüş Kolye
Yeni Ücretsiz Kargo Sonsuzluk Taşlı Gümüş Kolye
Yeni Ücretsiz Kargo Beşiktaş Taraftar Kolyesi
Yeni Ücretsiz Kargo Fenerbahçe Gümüş Kolyesi
Yeni Ücretsiz Kargo Galatasaray Gümüş Kolyesi
Ücretsiz Kargo Kişiye Özel Yuvarlak Aile Kolyesi

Gümüş Kolye

Eylül Alyans ile muhteşem gümüş kolye seçiminizi yaparak kıyafetinizi tamamlayın. Büyüleyici gümüş kolyeler, tek bir dokunuşla görünümünüze ince ve sade bir tarz katacak. Parti elbisenizle mükemmel bir şekilde uyum yakalayacak olan birbirinden değerli koleksiyonumuzdan dilediğiniz kolyeyi seçerek öne çıkmayı unutmayın. En sevdiğiniz kolyeler arasında karar veremiyor musunuz? O halde neden yeni trendi kucaklamıyorsunuz? Birbiriyle uyumlu birden fazla kolye satın alarak kişisel tarzınızı yansıtan eşsiz kompozisyonlar yaratın! Eylül Alyans en özel kadınlar için tasarlanmış geniş kolye yelpazesi ile yaratıcılığınıza atıfta bulunuyor.

Çarpıcı, zarif, farklı ve nefes kesici şekilde güzel olan kolyeler, her türden farklı modellerde parçalar içerir. 925 ayar gümüş ve sarı altın rengi kaplama seçeneklerinin bulunduğu kolye modelleri romantik bir hediye olarak da kaçırılmaması gereken bir seçenektir. Özel kaplaması, özel lazer yazısı, zirkon taşları, hediye kutusu ve ücretsiz kargo avantajı ile kapınıza kadar teslim edilecek olan bu güzel takı sayesinde tarzınız çok konuşulacak.

Gümüş Kolye Modelleri

Eylül Alyans özel 2018 gümüş kolye koleksiyonlarıyla güzelliğinizi kendiniz bulun. Osmanlı tuğralı kolyeler veya melek kanadı kolye serisi ile kıyafetinizi aydınlatıp mütevazı zarafetinizi göstererek kendinizi çok daha özel hissetmenizi sağlayacak iltifatları kabul edin. Osmanlı tuğralı kolyelerdeki özel Aynı zamanda bu kolyeler ile sevdikleriniz için en anlamlı hediyeyi bulma zahmetine katlanmanıza gerek yok. Kişiselleştirilebilir gümüş kolyeler ile en güzel sözlerin, en özel tarihlerin ve şiir misali söylediğiniz en sanatsal isimlerin kalıcı olmasını sağlayabilirsiniz.

Havale ve EFT ödemelerinin yanı sıra kredi kartına taksit imkanının da sunulduğu Eylül Alyans sitesinden cebinize dost bir parça satın almadan geçmemelisiniz. Hiç vakit kaybetmeyin ve birbirinden güzel model arasından tercihinizi yaparak siparişinizi verin.