Türkçe
TRY

Gümüş Baget ve Kare Bileklik Modelleri

2023 Tasarımlı Yeni Baget ve Kare Bileklik Modelleri

Gümüş Baget Bileklik

Günümüzde şık, spor tarza uyum sağlayan gümüş bileklikler, günlük yaşamda olduğu kadar özel gün ve gecelerde farklı kıyafetlerle rahatlıkla kombin yapılabilir. Eylül Alyans gümüş bileklikler, hafif yapıda olduğundan günün her anında rahatlıkla kullanılabilir.

Bilekliklerimiz farklı giyim zevklerine uyum sağlayabilen tasarıma sahiptir. Tek başına veya birden fazla farklı modelin bir arada kullanılmasıyla farklı bir tarz oluşturulabilir.

Son yıllarda erkek ve kadında nazar boncuklu ya da su yolu bileklik tercihi yapılmaktadır. Bu sene ise en çok tercih edilen gümüş bileklik modelleri klasik ya da renkli taşlardan oluşan bilekliklerden oluşmaktadır.

Altın bileklik modelleri gibi gümüş bileklik modelleri de son derece zarif ve şık bir görünüme sahiptir.

Bileklik Fiyatları

Web sitemizde yer alan tüm ürünlerde %8'e varan indirimler bulunmaktadır. 22 ayar altından veya altın bileklik fiyatlarından farklı olarak gümüş bileklikler hem uygun hemde kalitelidir. Uzun ömürlü kullanılması için kararmaya karşı korumalı ürünler ile üretimi yapılmıştır. Altın ayarlarından ya da altın takı grubundan farklı tasarım ve şık görünüme sahiptir.