Türkçe
TRY

Alyans Modelleri

Yüzlerce Yeni Alyans Modelini İnceleyiniz - Eylül Alyans

ALYANS MODELLERİ – 2023 YENİ MODELLER

Evlilik sürecinin tatlı telaşındaki ilk adımdır alyans seçimi. Çiftlerin, nişan, nikah ya da düğün öncesi ve tüm diğer hazırlıklardan önce yapacağı ilk şey alyans seçimi olur. En güzel alyans modelleri denildiğinde akla gelen Eylül Alyans’ta herkese ve her anlayışa uygun, aidiyet duygularını uyandıran bir alyans modeli mutlaka bulunur.

2023 alyans modelleri daha zarif olan alyans ve sade modellerden oluşuyor. En güzel alyans modelleri genellikle kullanımı, takıp çıkarması rahat modeller olarak öne çıkıyor. Alyans seçerken dikkat edeceğiniz şey, parmağınıza taktığınız andan itibaren günlük yaşamınızda size eşlik edeceğini unutmamanız. Yemekya da temizlik yaparken, toplu taşımada tutunarak yolculuk halinde veya el becerilerinizi kullandığınız her anda parmağınızda olacak. Bu yüzden alyans seçerken elinizin konforunu ve günlük yaşam zorluklarını mutlaka aklınıza getirin.

Türkiye'de en çok tercih edilen yüzük modeli Eylül Alyans üretimli ürünlerden oluşmaktadır. Modellerimiz arasında ömür boyu kullanabileceğiniz uygun fiyatlı alyans çeşitlerimizde bulunmaktadır.

Çiftlerin birbirine olan bağlılığını alyans güçlendirir.

 

Alyans yüzük fiyatları

Çiftler alyans alırken fiyatlara dikkat ederler. Altın fiyatlarının ve altın alyans ile beyaz altın fiyatlarının geçtiğimiz yıla göre bir hayli artmasından ötürü yeni evlenecek çiftler gümüşe yöneldi. Hem fiyat olarak uygun hem de zarif görüntüsüyle gümüş alyans modelleri yüksek oranda talep görüyor. Onlarca kaliteli ve uygun fiyatlı farklı modelleri Eylül Alyans’ta bulabilirsiniz. En uygun alyans fiyatları ve çeşitleri web sitemizde yer almaktadır.

 

Alyans hangi ele takılır?

Söz ya da nişan yüzükleri, merasimden sonra hem erkek hem de kadının sağ eline takılır. Evlilik gerçekleştikten sonra ise çiftler yüzüklerini sol yüzük parmaklarına geçirerek yüzüklerini ‘alyans’ olarak kullanmaya devam eder. 

 

İnternetten nasıl alyans alınır?

Eylül Alyans sitesinin güvenilir e-ticaret sistemiyle gönül rahatlığıyla dilediğiniz alyans modelini tercih edebilirsiniz. Parmak numaralarınızı girip eğer bir talebiniz varsa notlara ekleyerek siparişinizi bize bildirebilirsiniz. Daha önce alyans sahibi olan ya da sahip olduğunuz alyans var ise şimdi hemen onu da uygun fiyat ile yenileyebilirsiniz.