Türkçe
TRY

Gümüş Baget Tektaş Modelleri

Gümüş Baget Tektaş Modelleri - Eylül Alyans

Gümüş Baget Tektaş Modelleri

Gümüş tektaş yüzük denilince akla ilk olarak Eylül Alyans gelir. Gümüş baget tektaş yüzük modellerinin klasik modellerden en büyük farkı bu modeller klasik modellere göre daha büyüktür diyebiliriz. Aynı şekilde klasik yüzük tasarımının dışına çıkmak isterseniz baget tektaş modeller ya da yıldız serisi gümüş tektaş modellerini sizlere önerebiliriz.

Evlilik teklifleri için en çok satın alınan yüzük modeli olan bu yüzükler şık ve zarif bir görünüme sahiptir. En çok dikkat çeken gümüş özel tasarımlarla bu taşlı gümüş yüzük ürünlerini diğer ürünlere göre ayrı kılmaktadır.

Tektaş yüzük modelleri ve diğer yüzük çeşitleri arasında en çok tercih edilen yüzüklerden bir tanesidir. 925 ayar gümüş kategorisinde bu ürünlerde yer almaktadır. Gençlere hitap eden yüzük çeşidi olan bu yüzükler ile evliliğe giden yolda farkındalık yaratabilirsiniz. Bu yüzükler taşlı yüzükler arasında yer alıyor.

Baget Tektaş Yüzük Fiyatları

Gümüş yüzük modellerinde ve tüm baget tektaş yüzüklerde %8'e varan indirimler bulunmaktadır.

Tüm ürünlerimiz son derece kaliteli olarak ve kararmayan gümüş teknolojisi ile üretilmektedir. Ücretsiz kargo ve tüm kartlara peşin fiyatına 6 taksit fırsatı ile hemen alışverişe başlayın.

Eylül Alyans özel tasarımları ve tarzlara hitap eden modelleri arasında özellikle son teknoloji ile üretilen bu ürünler ve diğer beştaş yüzükler ürünlerini hemen şimdi satın alın.