Türkçe
TRY

Alyans Yüzük

En Yeni Alyans Yüzük Modelleri - Eylül Alyans

ALYANS YÜZÜK NEDİR?

Söz kesildikten sonra parmağa giren alyans yüzüğün yolculuğu, nişan sonrasında sol parmağa geçerek ‘alyans yüzük’ adını alarak son bulur. Alyans yüzükler evli çiftlerin birliktelikleri boyunca sol yüzük parmaklarında kalarak beraberliklerini sembolize eder.

 

Alyans ve teklif yüzüğü farklıdır

Birbirini seven çiftler evlilik kararını genelde erkeğin teklifi sonrasında alır. Henüz aile düzeyinde bir durum yokken çiftlerin arasında evlilik kararı alınır. Erkek arkadaş, teklifini elinde bir yüzük ile yapar. Teklif sırasında verdiği yüzük ‘alyans’ olarak genellikle sayılmaz.

Aileler bu mutlu yolun içerisine girip tanıştıktan sonra kesilen söz ardından takılan yüzükler alyans olacaktır. En şık, kaliteli ve en yeni alyans yüzük modellerini Eylül Alyans’ta bulabilirsiniz. Alyanslarda fiyat konusunda da en uygun ve en kaliteli yüzükler web sitemizde yer almaktadır.

 

Alyans hangi parmağa takılır?

Alyans söz ve nişan boyunca sağ yüzük parmağında kalır. Evliliğin ardından çiftler yüzüğü sol parmaklarına taşırlar. Burada alyans seçimi son derece olup, sol elin ve sağ elin ölçülerini doğru yapmak gereklidir.

 

En yeni yüzük modelleri

Birbirinden farklı modellere sahip olan alyans çeşitleri web sitemizde sizlere sunulmuştur. Ürünlerimiz son derece kaliteli olup ömür boyu kullanabileceğiniz türdendir. Altın alyans görünümlü kaliteli yüzük modellerimizde mevcut olup, sahip olduğunuz yüzükleri hemen yenileyebilirsiniz.

Özellikle genç çiftler, en iyi tasarımlara sahip alyans seçerken 2021 en yeni ve en çok tercih edilen en moda yüzük modellerinden seçmek istiyor. Bu yüzükler değerli taşlarla ve beyaz altın görünümünde kaliteli alyans modelleri ile çeşitlendirilebiliyor.

Taşlı alyans ve yeni model alyanslarda çiftler arasında en çok beğenilen ise gümüş alyans modelleri oluyor. Alyans modelleri arasından hem uygun hem de çeşitliliği bol olan gümüş alyans yüzük modellerini ve aynı zamanda detaylı bilgiyi web sitemiz Eylül Alyans’tan bulabilirsiniz.