Türkçe
TRY

Nişan Yüzüğü Modelleri

Nişan Yüzüğü Koleksiyonu Modelleri ve Fiyatları

NİŞAN YÜZÜĞÜ MODELLERİ – 2024 NİŞAN YÜZÜĞÜ MODASI

Evlilik kararının alındığı ve artık dünya evine giden yolun yarısına gelindiği yoldur Nişan… Tüm evlilik hazırlıklarının başladığı an olan nişanlılığın ilk adımı nişan yüzükleridir. Aileler arasında ya da bir eğlence içerisinde yapılabilen nişan yüzüğü törenleri gelin ve damat adaylarının evlilik yolundaki en ciddi sınavlarıdır. Nişan yüzüğü seçimi ise hiç kolay bir süreç olmuyor.

Gelin ve damat adayları 2024 nişan yüzüğü modelleri için parmak boylarını mutlaka bilmeleri gerekiyor. Bunun haricinde yüzüğün ellerine nasıl uyacağına, sol elin el hareket kabiliyetlerini kısıtlamayan bir yüzük olmasına dikkat etmeleri gerekiyor.

Nişan yüzüğü hangi ele takılır?

Yeni evlenecek olan adaylar için tekrarlayalım. Nişan yüzükler tören esnasında sağ ele takılır. Evlendikten sonra ise sol yüzük parmağına takılarak alyans olarak kullanılmaya devam edilir. Bu yüzden uzun yıllar takılacak olan bu yüzük için titiz olmak gerekir. Nişan yüzüğü fiyatları da yüzük seçimlerinde önemli bir faktör.

Yeni Trend Gümüş Nişan Yüzüğü Modelleri

Nişan yüzüğü modelleri arasında gelin ve damat adayları gümüş modellere yöneliyor. En yeni nişan yüzüğü modelleri erkekler için bakıldığında daha kalın modeller tercih ediliyor. Kadınlar için tercih edilen nişan yüzüğü modellerine bakıldığında ise daha kibar ve daha ince, narin duruşlu yüzükler seçiliyor. Gümüş nişan yüzüğü modelleri de altın yüzükler gibi sarı, beyaz ya da rose halde renk seçeneklerini barındırıyor. Ayrıca gümüş tektaş yüzüğü modelleri de bu yılın modası… Uygun ve şık nişan yüzüğü arayanlar için gümüş nişan yüzükleri büyük avantaj sağlıyor. Eylül Alyans’ın tüm modellerinde, sizi ifade eden yüzüğü bulabilirsiniz. En yeni alyans modelleri nişan yüzüğü kategorisinde bulunabilir. Söz yüzüğü, nişan yüzükleri olarak en çok kullanılan yüzük alyans çeşitleri eylulalyans.com'da. Gümüş alyans yüzüklerde ki parlaklık beyaz altın gibi yüzüğün görünmesini sağlamaktadır.