Türkçe
TRY

Gümüş İsimli Alyans

İsimli Gümüş Alyans Modelleri - Eylül Alyans

Gümüş İsimli Alyans

Birlikte bir ömür geçirmeye söz veren çiftlerin isimleri, alyanslarını da süsleyebilir. Sizlere bu kategoride gümüş isimli alyans modellerini sunuyoruz. Her biri kaliteli işçilik örneği olan bu tasarımlar gümüşün ışıltısı ile muazzam bir şıklık sergiliyor. Çiftlerin isimlerinin ya da isimlerinin baş harflerinin bulunduğu bu alyanslar romantizmin en şık halini yansıtıyor.

Sade görünümü ile ön plana çıkan modellere alternatif olarak üzerinde çeşitli işlemeler ve figürler bulunan modellere de göz atabilirsiniz. Zengin bir model seçeneği eşliğinde beğeniye sunduğumuz gümüş isimli alyans tasarımları hem klasik stilde hem de modern tarza dizayn edilmiş alyanslardan oluşuyor. Ayrıca sonsuzluk ve kalp gibi aşkı anlatan simgelerin kazandırıldığı alyans modelleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor.

En güzel gümüş alyans modelleri ve çeşitleri web sitemizde sizleri bekliyor.

Beklentilerinize uygun olan alyans modelini seçebilmeniz için sizlere sarı ve beyaz renklerin hakim olduğu modellerle birlikte, her iki rengin tek tasarımda buluştuğu alyansları da sunuyoruz. Ayrıca tepeli ve yarı mıhlamalı modeller de incelenebilir. Tamamen çift olarak stilinize ya da zevklerinize uygun olan modellere bir arada göz atabilirsiniz.  

Bu özel koleksiyonumuzda yer alan tasarımlar arasında parlak taşlarla yapılan süslemelere sahip (altın alyans görünümlü) modeller de mevcut. Çok daha ışıltılı bir duruş sergileyen bu tasarımlarda erkek için olan yüzük modeli süslemeden uzak bir görünüm de sunabiliyor. Kalp ve sonsuzluk, yani aşkın zamansız simgeleri ile taçlandırılmış olan modelleri de mutlaka inceleyin!