Türkçe
TRY

Anne Bebek Kolye Modelleri

Anneye En Güzel Hediyeler - Eylül Alyans

Anne Bebek Kolye Modelleri

Anne bebek kolye modellerimizi bütün anne adaylarımız tercih edebilir. Anne bebek kolye modelleri ile bebeğinizin ismini boynunuzda taşıyabilirsiniz. Birbirinden farklı tasarımları ile kendine hayran bıracak olan kolyelerimiz birçok annemizin yüzünü güldürebilir. Kolye çeşitlerimiz farklı renklerde de satışa sunulmaktadır. Rose kaplama, altın kaplama ve beyaz gümüş olarak kendi zevkinize en uygun olan ürün modelini tercih edebilirsiniz. Özel işçilik ile tasarlamış olduğumuz modellerimizde bulunan kolye zinciri hafif ve boynu rahatsız etmeyecek şekilde tasarlanmıştır. 

Annelere anneler günü alabileceğiniz en güzel kolye bu kolye çeşididir. Annemize hediye kolyelerinde bu anne bebek kolyeleri tercih edebilirsiniz. Seçmiş olduğunuz anne bebek kolyesini özel kutusunda sizlere teslim etmekteyiz. Anneye hediye seçenekleri arasında özel günlerde bulabileceğiniz bu kolyeler hediyeler arasında anlamlı hediyeyi web sitemizde bulabilirsiniz.

Bu kolyeler arasında en çok tercih edilen anne bebek kolyeleri şunlardır :

%8'e varan indirim ve ücretsiz kargo fırsatı ile hemen alışverişe başlayın. Ayrıca tüm kartlara peşin fiyatına 6 taksit imkanı bulunmaktadır.