Türkçe
TRY

Sillage Kişiye Özel Harfli Kolye Sedef Serisi

Sillage Kişiye Özel Harfli Serisi 2023 Yeni Modeller

Sillage Kişiye Özel Harfli Kolye Sedef Serisi

Kişiye özel harfli kolye serilerimize ait bir diğer kategorimiz ise sillage sedef serisidir. Bu ürün modelimizin diğer harfli kolyelerden farkı ise tamamen tasarımsal farktır. Farklı tasarımlar ile ürün çeşitliliği sağlayarak kendi zevkinize uygun modeli bulmanıza yardımcı oluyoruz. Sillage kişiye özel harfli kolye modellerimizin kolye uçları yuvarlak daire şeklindedir ve baş harfleri içinde yer almaktadır. Daire etrafı altın kaplama olup tamamen özel işçilik ile üretilmektedir. 

Tamamen kişiselleştirilebilen harfli kolye sedef serisi ile şık ve zarif kolyelere sahip olabilirsiniz. A'dan Z'ye tüm harfleri içeren bu kolye serisi iki farklı renkte satıştadır. Altın kaplama ve rose kaplama olarak satışa sunduğumuz sedef serisi model ürünlerimiz arasından istediğiniz modelin rengini seçebilirsiniz. Kolye modellerimizin zincir detayları boynunuzu rahatsız etmeyecek şekilde üretilmiştir. 

Sedef serisi olan kolyeler 2021 yılının en gözde kolyeleri kategorisinde yer almaktadır. Harf kolyeler ve diğer tüm ürünlerimizde ücretsiz olarak kargo hizmetimiz bulunmaktadır. Ürünlerimiz korumalı bir şekilde özel kutularında gönderilmektedir. 

2 yıl garantili sedef kolyeler kolay kararmayan kaliteli ürünler ile yapılmıştır. Bu kolyeleri daha uzun ömürlü kullanabilirsiniz.

Eylül Alyans kuyumculuk olarak tüm ürünler kendi üretimimiz olup, fotoğraf çekimleri de stüdyolarımızda yapılmıştır. Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz. Çerez politikası vb. diğer tüm bilgiler için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.