Türkçe
TRY

Bileklikler

Gümüş Bileklik Modelleri ve Fiyatları - Eylül Alyans

Gümüş Bileklikler

Kadınlar için vazgeçilmez aksesuarlardan biri olan bileklik modelleri gümüşün göz alıcı parlaklığı ile buluşuyor. Kategorimiz içerisinde yer alan gümüş bileklikler şık duruşları ile dikkat çekerken üzerindeki süslemeler ile muhteşem bir görünüm sergiliyor. Tamamı özenle dizayn edilen bu tasarımlar arasında her tarza uyum sağlayabilecek pek çok modeli bir arada bulabilirsiniz.

Kusursuz bir işçilikle hazırlanan gümüş bileklikler özel günlerde sevdikleriniz için özel bir hediye olabilir. Sizlere bu kategoride oldukça geniş bir model seçeneği yelpazesi sunuyoruz. Seçenekleriniz arasında rose renkli modeller, altın kaplama bileklik çeşitleri ve gümüşün muazzam parlaklığını sunan tasarımlar mevcut. Zevklerinize en uygun tasarımı bulmanız çok kolay olacak.

En Şık Gümüş Bileklik Modelleri Sitemizde!

Evrensel figürler arasında yer alan ve dünyanın her yerinde sonsuz aşk anlamına gelen kalp, sonsuzluk işareti gibi çeşitli figürlerle süslenen gümüş bileklikler de göz atabileceğiniz tasarımlar arasında yer alıyor. sevgilinize ya da eşinize hediye edebileceğiniz romantik tasarımları da sizler için kategorimiz içerisine ekledik.

Aynı zamanda parlak taşlarla süslenen ve büyüleyici parlaklığını ikiye katlayan gümüş bileklikler de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Nazar boncuklu modellere de göz atabilir ve beğendiğiniz tüm modelleri kolaylıkla sepetinize ekleyebilirsiniz. Kategorimiz içerisinde anneler gününde annenize hediye edebileceğiniz gümüş bileklikler de yer alıyor.

Her zevke ve her stile hitap edebilecek çok sayıda tasarım arasından dilediğinizi kolaylıkla seçebilirsiniz. Kaliteli işçilikle hazırlanan tüm tasarımlar son derece cazip olan fiyatları ile de ön plana çıkıyor. Bütçenizi zorlamadan hem kendiniz hem de sevdikleriniz için bu şık tasarımlardan temin edebilirsiniz.