Türkçe
TRY

Kişiye Özel Harfli Kolye Sedef Serisi

Kişiye Özel Harfli Sedef Serisi Kolye - Eylül Alyans

Kişiye Özel Harfli Kolye Sedef Serisi

Kişiye özel harfli kolye serilerimiz arasında yer alan bir diğer kategorimiz ise sedef serisi kolye modellerimizdir. Sedef serisi olan modellerimizin diğer kişiye özel modellerden farkı ise daha parlak görüntüsünün oluşu ve sedef işlemeli olmasıdır. Kolye uçları yuvarlak daire şeklinde olup baş harfleri daire içinde yer almaktadır. Daire içinde yer alan baş harfler altın kaplamadır. Sedef serisinin üzerine işlenmiş olan altın işlemeli baş harfleri daha göz alıcı bir görüntü katmaktadır. 

Kişiye özel harfli kolye sedef serisi kolye modellerimizin zincir detayları ince olup boynunuzu rahatsız etmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Sedef serisi kolye modellerimizi istediğiniz gibi boynunuza uygun şekilde ayarlama yaparak kısalığını ve uzunluğunu ayarlayabilirsiniz. 

A'dan Z'ye tüm harfleri içeren bu kolye serisi iki farklı renkte satıştadır. En çok tercih edilen renk gold olup, bu renk ile sedef serisi kolyeler şık bir görünüm kazanmaktadır. Kişiye özel kolye modellerinden bir tanesi de sedef serisi olan kolyeler 2021 yılının en gözde kolyeleri kategorisinde yer almaktadır. Harf kolyeler ve diğer tüm ürünlerimizde ücretsiz olarak kargo hizmetimiz bulunmaktadır.

2 yıl garantili sedef kolyeler kolay kararmayan kaliteli ürünler ile yapılmıştır. Bu kolyeleri daha uzun ömürlü kullanabilirsiniz.

Eylül Alyans kuyumculuk olarak tüm ürünler kendi üretimimiz olup, fotoğraf çekimleri de stüdyolarımızda yapılmıştır. Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz. Çerez politikası vb. diğer tüm bilgiler için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.