Türkçe
TRY

Kar Tanesi Kolye Modelleri

Kar Tanesi Kolyeleri Koleksiyonu Modelleri

Kar Tanesi Kolye Modelleri

Kolye modellerimiz arasında yer alan kar tanesi kolye modellerimiz 925 ayar gerçek gümüştür. Birbirinden farklı tasarıma ve görünüme sahip olan kar tanesi kolye modellerimiz özel işçiliği sayesinde taşıdığı anlam ile bütünleşerek en özel parçalarımız arasında yer almaktadır. Kar tanesinin taşımış olduğu anlam ise, her kar tanesinin yeryüzüne tek düşmesi ve özel olmasıdır. Anlamı ile bütünleşerek özelleşmiş olan bu modelimizin yıllardır modası geçmemektedir ve her sene kadınlarımız tarafından tercih edilebilmektedir. 

Kar tanesi kolye model ürünlerimizi sevdiklerinize doğum günü hediyesi olarak özel günlerde alabilirsiniz. Modellerimiz arasında farklı rnek tercihleri de yapabilirsiniz. Beyaz gümüşün yanı sıra, rose kaplama, altın kaplama, turkuaz renginde ve renkli taşlar ile kendi zevkinize uygun model ürününü tercih edebilirsiniz. 

Kar tanesi kolye koleksiyonumuz da ki ürünler son derece şık ve zarif kolye çeşitlerinden oluşmaktadır. Yaz kış kısacası tüm mevsimlerde ve sezonlarda tercih edilen bir kolye modelidir. Özellikle 14 Şubat sevgililer gününde sevgililerin birbirlerine hediye ettikleri ürün kategorisi altında yer almaktadır.

Bu modeller arasında, baget taşlı kar tanesi, yeni yağan kar tanesi, büyük kar tanesi, beyaz kar tanesi gümüş kolye, zarif rose kar tanesi, baget ve zirkon taşlı kar tanesi kolye çeşitleri yer almaktadır.

Kar tanesi kolyelerinin parlaklığı adeta göz kamaştırıcı boyuttadır diyebiliriz. Bu kategori de renkli kolyelerimizde bulunmakta olup, yine kar tanesi modeli renkli taşlar ile kullanılmıştır. Gümüş kar tanesi kolyeler adeta pırlanta görünümünde ve kolay kararmayan kalitede üretimi yapılmıştır.