Türkçe
TRY

Gümüş Şans Kolyesi Modelleri

2022 2023 Yılı Yeni Model Şans Kolyeleri - Eylül Alyans

Gümüş Şans Kolyesi Modelleri

Bir diğer kolye modellerimize ait olan ürün kategorimiz ise gümüş şans kolyeleridir. Şans kolyelerimiz arasında birbirinden farklı ürünler ile çeşitlilik sağlayarak birden fazla güzel ürünleri sizin için listeledik. Rengarenk görüntüleri ile tatlı görüntüsüne doyamayacağınız modellerimizi boynunuzdan çıkarmak istemeyebilirsiniz. Ürünlerimiz 925 ayar gerçek gümüştür. 

Ürün modellerimiz arasında tercih yaparken kararsızlık yaşamayın diye renk çeşitliliğimizi de arttırdık. Altın kaplama, beyaz gümüş veya rose kaplama olan ürün modellerimizi kendi zevkinize hitap edecek şekilde seçip alabilirsiniz. Ürün modellerimizin zincir detayları boynunuzu rahatsız etmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Kolyelerinizi boynunuza uygun bir şekilde kısalığını veya uzunluğunu ayarlayarakta kullanım sağlayabilirsiniz. 

Bir çoğumuz şansa inanırız, ve bazı objelerin de şans getirdiğine inanırız. İşte bu inancımızı daha da güçlendirmek adına şans kolyelerimizi en yeni çeşitleriyle sizler için hazırladık. Gün içerisinde bu kolyelere dokunarak ya da hissederek altın şans dediğimiz şansınızı hissedebilirsiniz.

Şans kolye modelleri yeni bir kolye model türü olup, Eylül Alyans'ın seçkin tasarımcıları tarafından oluşturulan bir ürün kategorisidir. Burada birden fazla ve en çok tutulan küçük objeleri kolyelerde birleştirdik.

En çok sevilen ve tercih edilen şans kolyelerimiz şunlar :