Türkçe
TRY

Pırlanta Modeli Gümüş Beştaş Modelleri

Pırlanta Modeli Gümüş Beştaş Modelleri

Pırlanta Modeli Gümüş Beştaş Modelleri

Pırlanta ürün ve modellerde çeşitlilik çok fazladır. Tektaş modelleri tercih etmeyenler için beştaş model ürünlerimiz uygun bir tercih olacaktır. Beştaş modellerimiz evlilik tekliflerinde kullanılabilir. Evlilik teklifi için tercih etmeyenler beştaş modellerimizi yıl dönümü günlerinde çiftine hediye olarak alabilir. Hayran bırakan görüntüsü ile beştaş modellerimiz kadınların kalbini fethedecek.

Pırlanta görünümlü gümüş beştaş yüzükler bütçenize uygun olarak Eylül Alyans güvencesiyle üretilip satılmaktadır. Bu gümüş beştaş yüzükler diğer yüzüklere göre daha parlak ve daha fazla taşa sahiptir.

Beştaş yüzük modelleri arasında en çok tercih edilen model budur diyebiliriz. Çünkü bu yüzükler diğer yüzük çeşitlerine göre daha büyük ve üzerinde ki taşları ile bu yüzüğü takan kişiye adeta büyüleyici bir hava katmaktadır. 925 ayar gümüş kategorisinde yer alan bu gümüşler son derece parlak ve pırlanta görünümlüdür. Yüzük ölçüsünü ürün sayfasında belirttiğimiz gibi yaparak hızlı bir şekilde yüzük ölçüsü alabilir ve alışverişe başlayabilirsiniz.

Pırlanta Modeli Gümüş Beştaş Yüzük Fiyatları

Ürünlerimizde model değişikliğine göre fiyat değişikliği olmaktadır. Bu kategoride %25'e varan indirimler bulunmakta olup, tüm ürünlerimizde kararmaya karşı korumalı teknoloji kullanılmakta ve tüm ürünlerimiz 2 yıl garantili olarak satılmaktadır. Ücretsiz kargo ve 6 taksit ile alışverişe başlayın.