Eylül Alyans Garanti Noktası Nedir?

Bu fırsat sayesinde alyansınızı sadece 350,00 TL karşılığında 2 yıl süreyle aynı kategorideki istediğiniz başka bir ürünle ücretsiz değiştirme imkanı kazanırsınız.

* Bu fırsat sadece ilk alyans alımlarında geçerlidir.

Size Avantajı ve Faydası Ne Olacaktır ?

  • Altın dahi olsa alyanslar sürekli kullanımı aktif ve elde olan bir takı olması dolayısıyla yapılan analiz ve istatislikler doğrultusunda ile 2 yıl içinde değişimi zorunlu bir hale gelmektedir.

  • Şuan minimun çift olarak almış olduğunuz 425 TL değerindeki bir alyansı, 350 TL ile garanti altına aldığınızda istisnasız 2 yıl içinde seçeceğiniz aynı kategoride bir ürünle ücretsiz değişim imkanı elde edeceksiniz.

  • Garanti Kayıt Süreci sonrasında almış olduğunuz garanti ile aynı kategorideki ürünlerin fiyatlarında güncelleme dahi olsa sizler bunlardan etkilenmensiniz.

  • Bu işlem sürecinde sizlerden Yapması gereken İlk işlem Garanti ile beraber alınan alyansların  firmamıza iletilmesi teslim edilmesidir , Daha Sonra İse garanti kayıt kodunuzu firmamız ile iletişime geçerek telefonla veya mail ile iletişime geçerek sizlere mail ile iletilecektir.

    Ve 350 TL ile yeni bir alyans almanın keyfini sürün.
 

Eylül Alyans Ne Kazanacak Sorusunu Hisseder Gibiyiz!

Firmamız ise bu soruyu şu sekilde cevaplamaktadır ; Net ve kesin olarak müşteri sadakatini sağlamaktan yanayız. Ve Türkiye’de firmamızın 2 yıllık vermiş olduğu garantide sistemsel hatasız ve yüksek memnuniyet sağlayacak sekilde hizmet verdiğini tüm müşterilerimize göstermekten yanayız.