Türkçe
TRY

Gümüş Dua Kolyeleri

Gümüş Dua Kolye Modelleri

Gümüş Dua Kolyeleri

Gümüş dua kolyeleri 925 ayar gerçek gümüş olarak üretilmektedir. Birbirinden özel farklı tasarımları ile dikkat çeken dua kolye model ürünlerimiz gümüş olarak üretildiği için kolyelerimiz dış etkenlere karşı oldukça dayanaklıdır. Gümüş dua kolyelerinin kazalardan ve belalardan koruduğuna inanılır. Manevi olarak gücüne ve kazalardan, belalardan koruduğuna inanan kişiler bu kolye modellerimizi tercih edebilirler.

Eylül Alyans olarak dua kolye modellerimiz özel işçilik ile tasarlanmaktadır. Her bir detayı özel işçilik olan modellerimiz farklı dua yazıları ile satışa sunulmaktadır. Gümüş dua kolye model ürünlerimizi tercih eden ve boynunda taşıyan kişiler manevi olarak kendilerini huzurlu hissettiklerini söylemektedirler. Gümüş dua kolye modellerimiz özel işçiliğinin yanı sıra renk çeşitliliğinde de çeşitlilik sağlamaktadır. Altın kaplama, rose kaplama, beyaz gümüş gibi renkler kolye modellerimiz arasında yer almaktadır. Beğendiğiniz ürün modeline uygun sevdiğiniz bir rengi tercih edebilirsiniz.

Özenle ve dikkatlice yazılmış ve kolye üzerine işlenmiş dualar manevi olarak huzurlu ve iyi hissetmenizi sağlayacak kolye çeşitleridir. Özellikle dini günlerde ya da maneviyatı yüksek olan ve yoğun yaşayan sevdiklerinize bu kolyelerden hediye edebilirsiniz.

Gümüş dua kolyelerinde %20'ye varan indirimler. Ücretsiz kargo fırsatı ile hemen alışverişe başlayın. Ayrıca tüm kartlara peşin fiyatına 6 taksit fırsatını kaçırmayın. Kısa süreli indirimli fiyatlar ile gümüş dua kolyelerine sahip olabilirsiniz.