Türkçe
TRY

Özel Gümüş Alyans Modelleri

Özel Gümüş Alyans Modelleri ve Fiyatları - Eylül Alyans

Özel Gümüş Alyans Modelleri

Alyans kategorisinde tasarımı ve şıklığı ile dikkat çeken ve en özel parçalarımız arasında yer alan özel gümüş alyans modellerimiz tasarımı ve görüntüsü ile hayranlık uyandırıyor. Alyanslar çeşit olarak en fazla seçenek imkanı olan modeller arasındadır. Çiftlerin söz veya nişan günü için tercih edebileceği bir modeldir. Tasarım olarak özel işçilik olan ürünlerimiz Eylül Alyans kalitesi ile 2 yıl garantilidir. Özel gümüş alyans modellerimiz 925 ayar gerçek gümüştür. Gelin adaylarının tercih edebileceği tarzda olan bu özel gümüş alyans modelleri her zevke hitap edecek tarzda üretilmiştir.

Altın Kaplama Özel Gümüş Alyans Modelleri

Alyanslarda en çok tercih edilen renk modelidir. Sadelikten ziyade daha gösterişli bir zevke sahip kişilerin tercih edebileceği alyans modelidir. Detayları önemseyen ve özel bir tarzı olan herkesin kullanabileceği bir alyans ürünüdür. Özenli işlemeler sayesinde her detayında ayrı bir güzellik barındıran altın kaplama özel gümüş alyans modellerimizi her çiftimiz tercih edebilir.

Taş İşlemeli Özel Gümüş Alyans Modelleri

Özel gümüş alyans modellerimiz arasında taş işlemeli olan yüzüklerimizde bulunmaktadır. Taş işlemeli olan ürün modellerimiz daha çok kadınların tercih ettiği ürün modelleridir. Erkekler daha çok sade ve mat modelleri tercih ettiğinden dolayı bu model ürünlerimizde ikili çift uyumu olarak yüzüklerimizi birleştirdik. Çift olarak yüzük alacağınız zaman bir modeli taş işlemeli bir modeli sade tercih edebilirsiniz. Bu tamamen çiftiniz ile sizin vereceğiniz ortak karara göre değişmektedir. Parmağınızın ölçüsüne göre de ürünlerimiz özel tasarlanmaktadır.

Yüzük seçimi yapmadan önce muhakkak çiftiniz ile birlikte parmak ölçünüzü öğrendikten sonra bir yüzük tercih edin. Daha sonra daha bol veya dar bir yüzük seçimi yapmak canınızı sıkabilir. Taş işlemeli olan özel gümüş alyans modelleri için nasıl parmak ölçüsü alacağınızı bilmiyorsanız evde pratik bir çözüm olarak ip yardımı ile yüzük parmağınızı ölçebilirsiniz. Bir diğer başka yöntem ise, yüzük ölçerleri tercih edebilirsiniz. Yüzük ölçerler ile de parmak ölçülerinizi çiftiniz ile belirleyebilirsiniz.