Türkçe
TRY

Kare Köşeli Gümüş Alyans Modelleri

Kare Alyans, Köşeli Alyans Modelleri - Eylül Alyans

Kare Köşeli Gümüş Alyans Modelleri

Sıradan modeller görmekten çok mu sıkıldınız? O zaman sizleri yepyeni modelimiz ile tanıştıralım. Kareli ve köşeli gümüş alyans modellerimiz Eylül Alyans’ın yeni gözde bebekleri diyebiliriz. En yeni trendleri her zaman takip ediyoruz ve sizler için en güncel modelleri tasarlıyoruz. Alyans çeşitlerinin fazla oluşu sizleri ne kadar kararsız bıraksa da en güzel modelleri siz parmağınızda taşıyabilin diye biz tasarlamaya devam edeceğiz.  

Kareli ve köşeli olan gümüş alyans modellerimiz değişik tarzı ve duruşuyla sizi derinden etkileyecek. Alışagelmişin dışında bir model olmasının yanı sıra bir o kadar da sade bir duruş sergileyen kare köşeli model ürünümüz parmağınızda duruşu ile görenleri meraka düşürebilir. Kareli köşeli model ürünümüzü söz ve nişan gibi özel günlerinizde tercih edebilirsiniz. Çok gösterişli olmayan, sadeliği ön planda olan bu model ürünümüz damat adaylarımızın da hoşuna gidebilir. Erkekler alyans konusunda daha çok gösterişli olmayan ve sadeliği ön planda olan ürün modellerini tercih ediyorlar. Bu ürün modeli ise damata adaylarımız için uygun modeller arasında yer almaktadır.

Kare gümüş alyans modelleriniz eğer sizin tarzınızı yansıtan bir ürün modeli ise hiç kaçırmayın diyoruz. Kare köşeli alyans modelimiz farklı renk seçenekleri ile de kendini göstermektedir. 925 ayar gerçek gümüş olan model ürünlerimiz rose kaplama, altın kaplama ve beyaz gümüş gibi renklerle Eylül Alyans kalitesiyle satılmaktadır.

Fiyat açısından oldukça uygun model ürünlerimiz bulunmaktadır. Eylül Alyans’ın indirimli fısatlarını kaçırmamak için web sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın. Peki kareli ve köşeli model ürünlerimiz hangi parmaklara daha uygundur? Kareli ve köşeli model ürünlerimiz herkesin tercih edebileceği bir model ürünüdür. Çünkü kareli ve köşeli model ürünlerimizde dilerseniz ince kesim dilerseniz kalın kesim ürün modelini tercih edebilirsiniz. Modellerimiz kesim olarak birbirinden farklılık gösterse dahi, ikili çift halinde bir takım uyumu ile satılmaktadır. Kadın modellerimizin desenleri ve işlemeleri daha farklı olabilmektedir. Fakat bu durum alyans seçimi yaparken gelin adaylarımızın kendi tercih ettiği bir durumdur. Gelin adayları daha çok kendini gösteren model ürünlerini tercih ettikleri için genellikle taş eklemeli ve desen işlemeli modelleri tercih edebiliyorlar. Bunun yanı sıra erkeklerimiz ise daha sade, mat ve düz modelleri tercih ediyorlar. Kare köşeli gümüş alyans modellerimiz için de aynı durum söz konusudur. Bu durum estetik görüntü olarak alyanslarınızı etkilemeyecek ve duruşlarını değiştirmeyecektir.