Türkçe
TRY

Osmanlı Tuğralı Kolye Modelleri

Gümüş Osmanlı Tuğralı Kolye Modelleri

Osmanlı Tuğralı Kolye Modelleri

Kolye modellerimiz arasında yer alan osmanlı tuğralı kolye modellerimiz birbirinden farklı modelleri ile kendine hayran bırakmaktadır. Eylül Alyans olarak en özel işçilik ile tasarladığımız ürünlerimiz 925 ayar gerçek gümüştür. Ürünlerimiz gösterişli ve dikkat çekici bir görüntüye sahiptir. Boynunuzda taşıdığınız zaman insanlarda merak uyandıracak olan osmanlı tuğralı kolye modellerimizin her biri taş işlemelidir. Bazı ürün modellerimizin üzerinde yer alan zümrüt taşı modellerimize ayrı bir hava katmakta ve güzelliğine güzellik katmaktadır. Ürünlerimiz altın kaplama olarak tasarlanmıştır.

En güzel ve en özel gümüş Osmanlı Tuğralı Kolye modellerini web sitemizde bulabilirsiniz. Sınırlı sayıda üretilen ve ender bulunan bu ürünler farklı renk seçenekleri ile göz kamaştıran güzelliği ve uygun fiyatıyla satışta. 

2020'de en popüler olan Osmanlı Tuğralı kolye çeşitleri bu yılda popülerliğini devam ettirmektedir. Türkiye'de hala büyük bir kesim Osmanlı motifleri ya da ürünlerini beğenmekte ve severek takip etmektedir. Dolayısıyla biz de yeni üretim modellerimizle osmanlı tuğralı kolye modellerine çeşitlilik getirerek farklı kolyeleri satmaya devam etmekteyiz.

Ücretsiz kargo ve tüm kartlara peşin fiyatına 6 taksit imkanı ile hemen alışverişe başlayın.