0535 023 5475
Ücretsiz Kargo Gümüş Kedi Kolyesi Modeli
Ücretsiz Kargo Gümüş Oklu Aşk Kolyesi
Ücretsiz Kargo Ay Yıldız Gümüş Kolye
Ücretsiz Kargo Taşlı Ay Yıldız Kolye
Ücretsiz Kargo Gümüş Kırlangıç Kuşu Modeli
Ücretsiz Kargo Gümüş Sonbahar Yaprağı Modeli
Ücretsiz Kargo Yavu Kuran Dişi Kuş Modelimiz
Ücretsiz Kargo Kişiye Özel Kolye
Ücretsiz Kargo Gümüş Dilek Ağacı Modeli
Ücretsiz Kargo Gümüş Kedi Kolyesi
Ücretsiz Kargo Gümüş Yonca Kolye
Ücretsiz Kargo Gümüş Nazar Ağacı Kolyesi
Ücretsiz Kargo Gümüş Arı Kolye
100,00 TL
Ücretsiz Kargo Gümüş Nazar Boncuk Kolyesi
Ücretsiz Kargo Gümüş Sonsuzluk Kolye
Ücretsiz Kargo Gülen Aşk Kolyeleri
Ücretsiz Kargo Siyah Taşlı Gümüş Kolye
Ücretsiz Kargo Nazar Boncuklu Sonsuzluk Kolye
Ücretsiz Kargo Gümüş Harf Kolye
Ücretsiz Kargo Gümüş Papatya Kolye
Yeni Ücretsiz Kargo Kişiye Özel Melek Kanadı Gümüş Kolye
Ücretsiz Kargo Ayetel Kürsi Gümüş Kolye
Ücretsiz Kargo Nazar Boncuklu Gümüş Kolye
Ücretsiz Kargo Gümüş Sonsuzluk Aşk Kolyesi
Ücretsiz Kargo Nazar Boncuk Kar tanesi Modeli
Ücretsiz Kargo Gümüş Kar Tanesi Modeli
Ücretsiz Kargo Gümüş Sonsuzluk Kolyesi

Gümüş Kolye

Eylül Alyans ile muhteşem gümüş kolye seçiminizi yaparak kıyafetinizi tamamlayın. Büyüleyici gümüş kolyeler, tek bir dokunuşla görünümünüze ince ve sade bir tarz katacak. Parti elbisenizle mükemmel bir şekilde uyum yakalayacak olan birbirinden değerli koleksiyonumuzdan dilediğiniz kolyeyi seçerek öne çıkmayı unutmayın. En sevdiğiniz kolyeler arasında karar veremiyor musunuz? O halde neden yeni trendi kucaklamıyorsunuz? Birbiriyle uyumlu birden fazla kolye satın alarak kişisel tarzınızı yansıtan eşsiz kompozisyonlar yaratın! Eylül Alyans en özel kadınlar için tasarlanmış geniş kolye yelpazesi ile yaratıcılığınıza atıfta bulunuyor.

Çarpıcı, zarif, farklı ve nefes kesici şekilde güzel olan kolyeler, her türden farklı modellerde parçalar içerir. 925 ayar gümüş ve sarı altın rengi kaplama seçeneklerinin bulunduğu kolye modelleri romantik bir hediye olarak da kaçırılmaması gereken bir seçenektir. Özel kaplaması, özel lazer yazısı, zirkon taşları, hediye kutusu ve ücretsiz kargo avantajı ile kapınıza kadar teslim edilecek olan bu güzel takı sayesinde tarzınız çok konuşulacak.

Gümüş Kolye Modelleri

Eylül Alyans özel 2018 gümüş kolye koleksiyonlarıyla güzelliğinizi kendiniz bulun. Osmanlı tuğralı kolyeler veya melek kanadı kolye serisi ile kıyafetinizi aydınlatıp mütevazı zarafetinizi göstererek kendinizi çok daha özel hissetmenizi sağlayacak iltifatları kabul edin. Osmanlı tuğralı kolyelerdeki özel Aynı zamanda bu kolyeler ile sevdikleriniz için en anlamlı hediyeyi bulma zahmetine katlanmanıza gerek yok. Kişiselleştirilebilir gümüş kolyeler ile en güzel sözlerin, en özel tarihlerin ve şiir misali söylediğiniz en sanatsal isimlerin kalıcı olmasını sağlayabilirsiniz.

Havale ve EFT ödemelerinin yanı sıra kredi kartına taksit imkanının da sunulduğu Eylül Alyans sitesinden cebinize dost bir parça satın almadan geçmemelisiniz. Hiç vakit kaybetmeyin ve birbirinden güzel model arasından tercihinizi yaparak siparişinizi verin.