0535 023 5475
Yeni Ücretsiz Kargo Parmak İzli Ve Kalpli Çift Yüzük Modeli
Ücretsiz Kargo Tarak Çizgili Altın Çizgili Alyans
Ücretsiz Kargo Eylül Alyans Puntalı Asos Modeli
Ücretsiz Kargo Gümüş Yeni Klasik Alyans Modeli
Ücretsiz Kargo Düz Bombesiz Klasik Alyans
Ücretsiz Kargo Ortası Mat Zeminli Gümüş Alyans
Ücretsiz Kargo Rose Renkli Çift Gümüş Alyans Yüzük
Ücretsiz Kargo Kalın Düz Mat Zeminli Gümüş Alyans
Yeni Ücretsiz Kargo Beyaz Renkli Kalın Tarak Desenli Alyans
Yeni Ücretsiz Kargo Bombeli Gümüş Söz Yüzüğü Ve Alyans
Ücretsiz Kargo Beyaz Kalemli Çift Söz Yüzüğü
Ücretsiz Kargo Gümüş Söz Ve Nişan Alyans Modeli
Ücretsiz Kargo İnce Taşlı Gümüş Çift Yüzük
Ücretsiz Kargo Üç Taşlı Çift Gümüş Yüzük
Ücretsiz Kargo Erkek Klasik Bayan Simli Lazerli Alyans
Yeni Ücretsiz Kargo Kalpli Çift Gümüş Alyans Modeli Yüzük
Ücretsiz Kargo Eylül Dora Modeli Altın Rengi
Ücretsiz Kargo Bam bam Ve Çakıl Yüzük
Ücretsiz Kargo El İşi Kalpli Çift Yüzük Alyans
Ücretsiz Kargo Yeni İnce Klasik Alyans Çift Yüzük

Gümüş Alyans

Beraberce çıkılan hayat yolculuğunda atılan ilk adımları temsil eden alyanslar, mutlulukla geçecek bir ömür için en değerli aksesuardır. Birbirinden farklı gümüş alyans seçenekleri ile aklınızı başınızdan alacak olan Eylül Alyans, farklı alyans modelleriyle özel olduğunuzu hissettirmek için gümüşle dans ediyor.

En özel gününüzü, en güzel hediyeyi ya da en unutulmaz anı temsil edecek olan bu güzel aksesuar, parıltısı ile hem sizi hem de hayatınızın en anlamlı parçasını özel hissettirecek. Eylül Alyans ile yüzük ölçülerinizi ve sipariş notunuzu girerek kolaylıkla istediğiniz alyans modelini sipariş edebilirsiniz. Böylelikle hayallerini kurduğunuz en özel aksesuar hediye paketi ve ücretsiz kargo ayrıcalığı ile güvenle kapınıza kadar teslim edilir. Havale ve EFT seçeneğinin yanı sıra kredi kartına taksit avantajı da sunan Eylül Alyans üretim kalitesi ve güvensesiyle alyanslarınızı istediğiniz ödeme şekliyle satın alabilirsiniz.

Gümüş Alyans Modelleri

Gümüş alyanslar kategorisi gümüş el işi alyanslar, gümüş isimli alyanslar ve klasik gümüş alyanslar olarak birbirinden farklı ve her zevke hitap eden yüzlerce model arasında seçim yapmanıza olanak sağlamaktadır. Gümüş renginin zarifliğini ve altın renginin cesaretini temsil eden iki renkli alyans modelleri de bu kategoride bulunmakta ve tarzınıza uygun seçim yapmanızı kolaylaştırmaktadır. Altın ve gümüş renklerinin haricinde siyah beyaz kaplama farklı alyans modellerine, siyah kare alyanslara ya da simli alyanslara da Eylül Alyans ayrıcalığı ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İsterseniz kullanıcı dostu olan web sitemizde istediğiniz ve düşlediğiniz alyans modeline ulaşmak için fiyat sıralaması yaparak, size uygun olan fiyat aralığındaki alyans modellerine kolaylıkla ulaşabilir ve vakit kaybetmeden alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Şimdi siz de hiç vakit kaybetmeden parmaklarınızı süsleyecek en özel alyans modelini seçin ve sepetinize ekleyin.