0535 023 5475
Ücretsiz Kargo Puntalı Bronz Alyans Modeli
Ücretsiz Kargo Beyaz Kelebek Modeli Alyans
Ücretsiz Kargo Tek Kapaklı Simli Puntalı Alyans
Ücretsiz Kargo El İşi Ay Modeli Gümüş Yüzük
Ücretsiz Kargo Kral Kraliçe Gümüş Çift Yüzüğü
Ücretsiz Kargo Altın Modeli Geniş Gümüş Alyans
Ücretsiz Kargo Gümüş Çapraz Simli Alyans
Ücretsiz Kargo El İşi Örgülü Gümüş Alyans
Ücretsiz Kargo Kutu Desenli Gümüş Alyans
Ücretsiz Kargo Siyah Benzinger Gümüş Alyans
Ücretsiz Kargo Tamtur Altın Kaplama Alyans
Ücretsiz Kargo Ay Yıldız Gümüş Alyans
Ücretsiz Kargo Kalın Örgülü El İşi Alyans
Ücretsiz Kargo Simli Puntalı Gümüş Alyans Modeli
Ücretsiz Kargo Dalgala Zeminli Gümüş Alyans
Ücretsiz Kargo Sonsuzluklu Çift Gümüş Yüzük
Ücretsiz Kargo Rose Renkli Gümüş Alyans
Ücretsiz Kargo Turkuaz Taşlı Gümüş Alyans
Ücretsiz Kargo Siyah Çizgili Gümüş Alyans
Ücretsiz Kargo Altın Yaldızlı Simli Gümüş Alyans

Gümüş Alyans

Beraberce çıkılan hayat yolculuğunda atılan ilk adımları temsil eden alyanslar, mutlulukla geçecek bir ömür için en değerli aksesuardır. Birbirinden farklı gümüş alyans seçenekleri ile aklınızı başınızdan alacak olan Eylül Alyans, farklı alyans modelleriyle özel olduğunuzu hissettirmek için gümüşle dans ediyor.

En özel gününüzü, en güzel hediyeyi ya da en unutulmaz anı temsil edecek olan bu güzel aksesuar, parıltısı ile hem sizi hem de hayatınızın en anlamlı parçasını özel hissettirecek. Eylül Alyans ile yüzük ölçülerinizi ve sipariş notunuzu girerek kolaylıkla istediğiniz alyans modelini sipariş edebilirsiniz. Böylelikle hayallerini kurduğunuz en özel aksesuar hediye paketi ve ücretsiz kargo ayrıcalığı ile güvenle kapınıza kadar teslim edilir. Havale ve EFT seçeneğinin yanı sıra kredi kartına taksit avantajı da sunan Eylül Alyans üretim kalitesi ve güvensesiyle alyanslarınızı istediğiniz ödeme şekliyle satın alabilirsiniz.

Gümüş Alyans Modelleri

Gümüş alyanslar kategorisi gümüş el işi alyanslar, gümüş isimli alyanslar ve klasik gümüş alyanslar olarak birbirinden farklı ve her zevke hitap eden yüzlerce model arasında seçim yapmanıza olanak sağlamaktadır. Gümüş renginin zarifliğini ve altın renginin cesaretini temsil eden iki renkli alyans modelleri de bu kategoride bulunmakta ve tarzınıza uygun seçim yapmanızı kolaylaştırmaktadır. Altın ve gümüş renklerinin haricinde siyah beyaz kaplama farklı alyans modellerine, siyah kare alyanslara ya da simli alyanslara da Eylül Alyans ayrıcalığı ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İsterseniz kullanıcı dostu olan web sitemizde istediğiniz ve düşlediğiniz alyans modeline ulaşmak için fiyat sıralaması yaparak, size uygun olan fiyat aralığındaki alyans modellerine kolaylıkla ulaşabilir ve vakit kaybetmeden alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Şimdi siz de hiç vakit kaybetmeden parmaklarınızı süsleyecek en özel alyans modelini seçin ve sepetinize ekleyin.