Türkçe
TRY

Garanti ve Teslimat

Garanti ve Teslimat

 

Garanti Şartları

EYLÜL ALYANS ; Tüm Ürünler 925 Ayar Gümüş Olduğu İçin Ve Firmamızın Yoğunluk Satışı Alyans Olduğu İçin Sadece Firmamız Bakım Garantisi Vermektedir.

EYLÜL ALYANS olarak ; Firmamız Görevi Tüm Alyans Siparişlerini Üretip Müşterisine Sıfır , Hatasız Olarak Teslim Ettirmektir.

Müşteri Kullanımına Geçen Ürünler Parlaklık Gitmesi , Renk Deformesi , Çizilme Vs Gibi Durumlar Olacağı İçin  Firmamız ÜRÜN GARANTİSİ vermemektedir.


Teslimat bilgileri

Siparişiniz ürün sertifikası, kutusu, fatura ve irsaliye belgesi ile belirtmiş olduğunuz adrese EYLÜL ALYANS  firması güvencesinde teslim edilmektedir. 
Hazırlanan bütün siparişler sizin için özel olarak üretilip 1 – 4 (bir ila dört) iş günü içinde teslim edilmektedir. Ürün, alıcıya Cumartesi ve Pazar ile ulusal ve resmi tatil günleri dışında, anlaşmalı MNG KARGO firması ile gönderilmektedir. 
Ürün teslimatı sırasında sipariş ettiğiniz ürün ile ürünün aksesuarlarını ve belgelerini kontrol ediniz. Ayıplı olduğunu düşündüğünüz herhangi bir ürünü teslim almayınız.

Bu tip bir durum ile karşılaşırsanız lütfen hemen EYLÜL ALYANS Müşteri ilişkileri’ni (0212) 528 82 80 numaralı telefondan arayıp gerekli soru ve düşüncelerinizi paylaşınız.