0554 159 53 51
Ücretsiz Kargo Anneler Günü
200,00 TL
Yeni Ücretsiz Kargo Kişiye Özel Melek Kanadı Gümüş Kolye
Ücretsiz Kargo Pembe Taşlı Kalpli Gümüş Kolye
Ücretsiz Kargo Nazar Dualı Gümüş Kolye
Ücretsiz Kargo Resimli Madalyon Kolye
Ücretsiz Kargo Lugat-ı Aşk Kolyesi
Ücretsiz Kargo Ros Renkli Gümüş İsimli Bileklik
Ücretsiz Kargo Kişiye Özel İsimli Gümüş Bileklik
Ücretsiz Kargo Kişiye Özel Gümüş İsimli Bileklik
Ücretsiz Kargo Gümüş Bileklik Kişiye Özel
Ücretsiz Kargo Kişiye Özel Gümüş Bileklik
Ücretsiz Kargo Trend Gümüş Bileklik
Ücretsiz Kargo Gümüş Kelepçe Modelleri
Ücretsiz Kargo Renkli Taşlı Gümüş Bileklik
Ücretsiz Kargo Turkuaz Taşlı Gümüş Bileklik
Ücretsiz Kargo Gümüş Bileklik
135,00 TL
Ücretsiz Kargo Nazar Boncuklu Gümüş Bileklik
Ücretsiz Kargo Gümüş Papatya Kolye
Ücretsiz Kargo Gümüş Kedi Kolyesi Modeli
Ücretsiz Kargo Gümüş Oklu Aşk Kolyesi
Ücretsiz Kargo Aşk Boyununuzda Güzel
Ücretsiz Kargo Altın Kaplamalı Tuğralı Kolye
Ücretsiz Kargo Yavu Kuran Dişi Kuş Modelimiz
Ücretsiz Kargo Gülen Aşk Kolyeleri

Gümüş Kolye

Eylül Alyans ile muhteşem gümüş kolye seçiminizi yaparak kıyafetinizi tamamlayın. Büyüleyici gümüş kolyeler, tek bir dokunuşla görünümünüze ince ve sade bir tarz katacak. Parti elbisenizle mükemmel bir şekilde uyum yakalayacak olan birbirinden değerli koleksiyonumuzdan dilediğiniz kolyeyi seçerek öne çıkmayı unutmayın. En sevdiğiniz kolyeler arasında karar veremiyor musunuz? O halde neden yeni trendi kucaklamıyorsunuz? Birbiriyle uyumlu birden fazla kolye satın alarak kişisel tarzınızı yansıtan eşsiz kompozisyonlar yaratın! Eylül Alyans en özel kadınlar için tasarlanmış geniş kolye yelpazesi ile yaratıcılığınıza atıfta bulunuyor.

Çarpıcı, zarif, farklı ve nefes kesici şekilde güzel olan kolyeler, her türden farklı modellerde parçalar içerir. 925 ayar gümüş ve sarı altın rengi kaplama seçeneklerinin bulunduğu kolye modelleri romantik bir hediye olarak da kaçırılmaması gereken bir seçenektir. Özel kaplaması, özel lazer yazısı, zirkon taşları, hediye kutusu ve ücretsiz kargo avantajı ile kapınıza kadar teslim edilecek olan bu güzel takı sayesinde tarzınız çok konuşulacak.

Gümüş Kolye Modelleri

Eylül Alyans özel gümüş kolye koleksiyonlarıyla güzelliğinizi kendiniz bulun. Osmanlı tuğralı kolyeler veya melek kanadı kolye serisi ile kıyafetinizi aydınlatıp mütevazı zarafetinizi göstererek kendinizi çok daha özel hissetmenizi sağlayacak iltifatları kabul edin. Osmanlı tuğralı kolyelerdeki özel Aynı zamanda bu kolyeler ile sevdikleriniz için en anlamlı hediyeyi bulma zahmetine katlanmanıza gerek yok. Kişiselleştirilebilir gümüş kolyeler ile en güzel sözlerin, en özel tarihlerin ve şiir misali söylediğiniz en sanatsal isimlerin kalıcı olmasını sağlayabilirsiniz.

Havale ve EFT ödemelerinin yanı sıra kredi kartına taksit imkanının da sunulduğu Eylül Alyans sitesinden cebinize dost bir parça satın almadan geçmemelisiniz. Hiç vakit kaybetmeyin ve birbirinden güzel model arasından tercihinizi yaparak siparişinizi verin.