0535 023 5475
Ücretsiz Kargo Gümüş Papatya Kolye
Ücretsiz Kargo Gümüş Kalpli Kedi Modeli
Ücretsiz Kargo Aşk Modeli Gümüş kolye
Ücretsiz Kargo Aşk Boyununuzda Güzel
Ücretsiz Kargo Tuğralı Rüzgar Modeli
Ücretsiz Kargo Yavu Kuran Dişi Kuş Modelimiz
Ücretsiz Kargo Gülen Aşk Kolyeleri
Ücretsiz Kargo Gümüş Şemsiyeli Kız Modeli
Ücretsiz Kargo Gümüş Ay Yıldız Kolye
Ücretsiz Kargo Sonsuza Kadar Ay Yıldız
Ücretsiz Kargo Gümüş Kırlangıç Kuşu Modeli
Ücretsiz Kargo Gümüş Sonbahar Yaprağı Modeli
Ücretsiz Kargo Melek Anne Ve Karnında Vav Harfi
Ücretsiz Kargo Nazar Boncuk Kar tanesi Modeli
Ücretsiz Kargo Gümüş Harf Yazılı Kolye
Ücretsiz Kargo Gümüş Gelin Damat Modeli
Ücretsiz Kargo Gümüş Kar Tanesi Modeli
Ücretsiz Kargo Gümüş Dilek Ağacı Modeli
Ücretsiz Kargo Gümüş Nazar Boncuklu Sonsuzluk Kolyesi
Ücretsiz Kargo Gümüş Kedicik Kolyesi
Ücretsiz Kargo Osmanlı Vav Desenli Yeni Model
Ücretsiz Kargo Tuğralı Yonca Modeli
Ücretsiz Kargo Tuğralı Hattat Modeli
Ücretsiz Kargo Vav Modeli Tuğralı Kolye
Ücretsiz Kargo Sonsuzluk Figürlü Tuğra Kolye
Ücretsiz Kargo Zümrüt Taşlı Tuğralı Kolye

Gümüş Kolye

Eylül Alyans ile muhteşem gümüş kolye seçiminizi yaparak kıyafetinizi tamamlayın. Büyüleyici gümüş kolyeler, tek bir dokunuşla görünümünüze ince ve sade bir tarz katacak. Parti elbisenizle mükemmel bir şekilde uyum yakalayacak olan birbirinden değerli koleksiyonumuzdan dilediğiniz kolyeyi seçerek öne çıkmayı unutmayın. En sevdiğiniz kolyeler arasında karar veremiyor musunuz? O halde neden yeni trendi kucaklamıyorsunuz? Birbiriyle uyumlu birden fazla kolye satın alarak kişisel tarzınızı yansıtan eşsiz kompozisyonlar yaratın! Eylül Alyans en özel kadınlar için tasarlanmış geniş kolye yelpazesi ile yaratıcılığınıza atıfta bulunuyor.

Çarpıcı, zarif, farklı ve nefes kesici şekilde güzel olan kolyeler, her türden farklı modellerde parçalar içerir. 925 ayar gümüş ve sarı altın rengi kaplama seçeneklerinin bulunduğu kolye modelleri romantik bir hediye olarak da kaçırılmaması gereken bir seçenektir. Özel kaplaması, özel lazer yazısı, zirkon taşları, hediye kutusu ve ücretsiz kargo avantajı ile kapınıza kadar teslim edilecek olan bu güzel takı sayesinde tarzınız çok konuşulacak.

Gümüş Kolye Modelleri

Eylül Alyans özel gümüş kolye koleksiyonlarıyla güzelliğinizi kendiniz bulun. Osmanlı tuğralı kolyeler veya melek kanadı kolye serisi ile kıyafetinizi aydınlatıp mütevazı zarafetinizi göstererek kendinizi çok daha özel hissetmenizi sağlayacak iltifatları kabul edin. Osmanlı tuğralı kolyelerdeki özel Aynı zamanda bu kolyeler ile sevdikleriniz için en anlamlı hediyeyi bulma zahmetine katlanmanıza gerek yok. Kişiselleştirilebilir gümüş kolyeler ile en güzel sözlerin, en özel tarihlerin ve şiir misali söylediğiniz en sanatsal isimlerin kalıcı olmasını sağlayabilirsiniz.

Havale ve EFT ödemelerinin yanı sıra kredi kartına taksit imkanının da sunulduğu Eylül Alyans sitesinden cebinize dost bir parça satın almadan geçmemelisiniz. Hiç vakit kaybetmeyin ve birbirinden güzel model arasından tercihinizi yaparak siparişinizi verin.