E-Posta :
Şifre :
    Şifremi Unuttum !   Üye Ol !
   
E-Posta :
   
Bir e-posta giriniz..
:
    Giriş Yap !   Üye Ol !
   
Eylül Alyans HAFTANIN ÜRÜNLERİ Fiyata Göre Sırala ▲

Haftanın ÜrünleriSizler için seçtiğimiz en özel ve güzel ürünlerimizi haftanın ürünleri kategorisini inceleyerek görebilirsiniz. 2017 yılının modasına uygun yeni ürünler, yeni modeller çıktıkça sizler için her hafta güncel paylaşımlara burada yer vereceğiz. Hediye arıyorsanız Eylül Alyans internet sayfasını dolaştıysanız ve hala karar veremediyseniz; haftanın ürünleri kategorisi sizler için biçilmiş kaftan. El yapımı alyans, klasik alyans, isimli alyans, klasik kolye ve kişiye özel kolye ürünlerimizi bu kategoride inceleyebilir ve beğendiğiniz ürünleri satın alabilirsiniz.

 

        


Gümüş alyanslar anlam olarak birlikteliği, aşkı, evliliği ve ilişkinin temelini temsil eder. İnsanlar yıllar boyunca alyans alırken sevdiklerine bu duyguları aktarma amaçlı satın almışlar ve hediye etmişlerdir. Erkekler sadece eşlerine değil, annelerine de aynı şekilde alyans hediye ederken onlara duyduğu sevgiyi hissettirme amaçlı hediye ederler. Şu zamana kadar gümüş alyans modellerimiz binlerce çifti mutlu etmiş ve etmeye de devam edecektir. Özel duyguları ifade eden gümüş alyans modellerimiz ile sevdiklerinizi mutlu edebilmek için seçtiğimiz ürünleri inceleyerek beğendiğiniz ürünleri hemen tıklayarak satın alın. Eylül alyansın sizlere sunduğu fırsatları kaçırmamak için acele edin ve fırsatları yakalayın!


Gümüş alyans fiyatları 2017 yılında her bütçeye uygun, herkesin satın alabileceği ideal fiyatlardadır. Dışarıda almak istediğiniz benzer gümüş alyans ürünlerinin fiyatlarını Eylül Alyans fiyatlarıyla karşılaştırdığınız zaman aradaki farkı göreceksiniz ve Eylül Alyans'ın kalite ve müşteri odaklı çalıştığını anlayacaksınız. Sadece tek alyans almak yerine hem sevdiğinize hem kendinize alyans alırsanız ürün fiyatı tek alyansa göre daha uygun bir hale gelecektir. Gümüş alyans alarak sevdiklerinizi mutlu etmek istiyorsanız biz Eylül Alyansı seçtiğiniz için sizlere teşekkür ederiz. Yıllar boyu sizlere hizmet vermekten çok mutluluk duyacağız ve daha uzun seneler sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz.


Türkiye'nin Lider Alyans Firması Eylül Alyans

Haftanın Ürünleri 6 (Kişiye Özel Kolye) Haftanın Ürünleri 6 (Kişiye Özel Kolye)
Eylül Alyans
Haftanın Ürünleri 6 (Kişiye Özel Kolye)
100 TL
Haftanın Ürünleri 3 (Kişiye Özel Kolye) Haftanın Ürünleri 3 (Kişiye Özel Kolye)
Eylül Alyans
Haftanın Ürünleri 3 (Kişiye Özel Kolye)
95 TL
Haftanın Ürünleri 4 (Swarovski Tek taş) Haftanın Ürünleri 4 (Swarovski Tek taş)
Eylül Alyans
Haftanın Ürünleri 4 (Swarovski Tek taş)
135 TL
Bize Ulaşın
 • Adres
 • :
 • Molla Feneri Mahallesi İskenderboğazı Sk. No:18/45 Beyazıt - Fatih - İSTANBUL
 • Email
 • :
 • posta@eylulalyans.com
 • Tel
 • :
 • 0212 528 8280
 • Fax
 • :
 • 0212 528 8280
Copyright 2013 - 2018 © Tüm hakları Eylul Alyans'a aittir. Yazılı izin alınmadan site içeriği ve görsellerin başka mecralarda yayınlanması yasaktır. www.eylulalyans.com